ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Dikenli Tel

Hayatın gerekliliği sebebiyle bazen bulunduğumuz ortamları korumak zorunda kalabiliriz. Hem kendi güvenliğiniz hem bahçelerin güvenliği için dış mekân korumalarına ihtiyaç vardır. Dış mekân korumaları ile ilgili birçok sistem mevcuttur. Güvenli bir sistem olan dikenli telleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dikenli teller koruma gerektiren yerlerde güven sağlamak için ideal bir koruma sistemidir. Ülkemizde sıklıkla tercih edilen koruma sistemlerinden bir tanesidir. Ataşehir dikenli tel firmamız dikenli tel hizmetini sizlere en iyi şekilde sunan bir firmadır. Dikenli tellere ihtiyaç duyduğunuz zaman, dikenli tel konusunda uzman firmamızdan, dikenli tel hizmeti alabilirsiniz.

Dikenli Teller Nerelerde Kullanılıyor?

Ülkemizde birçok bölge ve mekânın korunmasında dikenli teller kullanılıyor. Dikenli teller, güvenlik gerektiren dış mekânlarda halkımız tarafından tercih edilen bir sistemdir. Sınır belirlemede kullanılan dikenli tellerin kullanım alanı çok fazladır. Binalarımızın bahçelerinde, özel mülklerin korunmasında, sanayilerin ve fabrikaların dış mekânların güvenliğinde dikenli teller kullanılmaktadır. Dikenli tellerin kullanım alanları çok fazla olduğu için, üretimi de hızlı bir şekilde yapılıyor. Her geçen sezon kendini yenileyerek ilerleyen dikenli teller çeşitli değişik şekillerde karşımıza çıkabiliyor. Ataşehir dikenli tel firması, sizlere dikenli hizmetini en hızlı şekilde sunan bir firmadır. Bu açıdan firmamızı rahatlıkla seçebilirsiniz. Hizmet almak istediğinizde telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Teknolojideki bütün yenilikleri firmamızda bulunduruyoruz. Uzman ve kaliteli ekip arkadaşlarımız sizler için en iyi dikenli tel hizmetini sunacaktır.

Dikenli Tellerin Belli Başlı Özellikleri

Dikenli tellerin belli başlı özellikleri vardır. Bu özellikleri sayesinde herkes tarafından tercih ediliyor. Dikenli teller sağlam çelik demirlerden üretiliyor. Bu yüzden kötü girişimler yapıldığı zaman kesilmezler ve büyülemezler. Güvenlik sistemleri açısından son derece önemli bir güvenlik sistemidir. Mevsimlerin vermiş olduğu kötü hava koşullarından kendilerini her zaman korur. Sudan veya yağmurdan etkilenerek paslanma yapmazlar. Dikenli teller bulunduğunuz ortamı korur. Bütün bu güzel özellikleri sayesinde dikenli teller ülkemizde sıklıkla kullanılan güvenlik sistemleri arasında en iyisidir. Dikenli tellerin suç girişimlerinde insanları korkutma özelliği vardır. Bu yüzden suç yapmadan önce dikenli telleri görenler vazgeçebiliyor. Bu yüzden dikenli tellerin çevre güvenliğinde önemi büyüktür.

Dikenli Tel Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ataşehir dikenli tel firması olarak biz, sizlere her zaman en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vereceğiz. Dikenli tellerin fiyatları belli koşullara göre değişim gösteriyor. Her bölgeye göre dikenli telin fiyatları değişir. Dikenli tellerin uygulanacağı bölgenin uzunluğu ve kullanılacak olan malzemenin kalitesi fiyatlarda son derece etki eder. Bu yüzden kesin bir bilgi vermek doğru değildir. Fakat dikenli tel hizmeti almak istediğinizde, firmamızdan uygun fiyatta dikenli tel hizmetini almanız mümkündür. Dikenli tel yaptırmak istediğiniz de uygun ve kaliteli olan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunacaktır. Sizlerin güvenini kazanmak bizim en büyük amacımızdır. Firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Sizin için en kaliteli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ataşehir , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.