İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Kafes Tel

Tüm dünyada bazı mekânlar koruma altına alınmak zorunda olabilir. Özellikle güvenlik gerektiren, korunması kesin olan bahçe veya fabrikalar çeşitli yöntemler ile koruma altına alınıyor. Bu koruma yöntemlerinden kafes tel ülkemizde çok fazla tercih ediliyor. Kafes teller kullanım kolaylığı ile insanların tercihi oluyor. Ayrıca uygun fiyatlı olması insanları cezbediyor. Kafes telleri en çok kullanan hayvan barınaklarıdır ve daha birçok çeşitli alanda kullanılır.

Ataşehir Kafes Tel Uygulanması

Kafes teller uygulama açısından oldukça kolay bir yöntemdir. Kolay uygulandığı için, insanların tercih sebebi oluyor. Uygulandığı mekândan başka bir mekâna kolaylıkla taşınabiliyor. Üzerinde bulunan videolar ile beton zeminlere sabitleniyor. Kafes teller genellikle bahçelerde, spor sahalarında, hayvan barınaklarında, çeşitli sanayilerde, fabrikalarda, yok ve bahçe kenarlarında sınır belirlemek ve güvenlik sağlam için kullanılıyor. Sultanbeyli kafes tel firmamız, her türlü mekâna kafes teli uygulaması hizmeti veriyor. Bu sayede istediğiniz her mekânı koruma altına alabilirsiniz.

Ataşehir Panel Kafes Tel Modelleri

Kafes teller genellikle çelikten üretilmektedir. Bu sayede, kırılmaz, kesilmez ve bozulmaz. Genellikle gri renklerdedir. Yeşil rengi de mevcuttur. Boya ve bakım gerektirmezler. Kafes tellerin kullanımı açısından oldukça rahattır. Panel kafes tellerini uygulanması daha kolaydır. Sizler de kafes tel yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, Ataşehir kafes tel firmamız ile iletişim kurarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ataşehir Kafes Tel Fiyatları

Kafesler hakkında fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Kesin ve net bir fiyatı yoktur. Kafes tellerini yapılacağı bölgeye göre fiyat belirlenir. Bölgede kullanılacak olan malzemelerin kalitesi fiyatı etkiler. Bu yüzden kafes tel fiyatı hakkında bilgi vermek yanıltıcı olabilir. Fakat kafes teller oldukça uygun fiyatlıdır. Bu yüzden sıkça tercih ediliyor.

Ataşehir Kafes Tel Firmaları

Ataşehir kafes tel firması olarak, bulunduğumuz bölgedeki en iyi kafes tel firmasıyız. Yüksek kalite ve bol içerik ile siz değerli müşterilerimizin kafes tel ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyoruz. Güvenli firmamız her zaman sizin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Kafes tel firmaları arasında en iyi firma biziz sizler de firmamızdan kafesler hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir Kafes Tel Satış Noktaları

Ataşehir kafes tel firması olarak biz, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz bütün işlerdeki tecrübeyi, teknolojinin yeni çıkan imkânları ile birleştirerek, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Geniş vizyonumuz, profesyonel kadromuz, son sistem ekipmanlarımız ile her zaman kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlerin de korunması gerektiğini düşündüğünüz bölgeler var ise, Ataşehir kafes tel firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bizler, kafes tel satışı yapıyor ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Uygulanabilecek her mekâna kaliteli kafes sistemleri uyguluyoruz. Sizler de kafes tel hakkında bilgi almak istiyorsanız, Ataşehir bölgesinde hizmet veren kafes tel firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Ataşehir çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ataşehir, İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.