Ataşehir Panel Çit Kapı

ZORLUTEL® Panel Çit Tel Servis ve Raylı Kapı ürünleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Panel Çit Kapı

Panel çit kapılar, panel çit uygulamaları ile oluşturulmuş olan alanlara giriş ve çıkış sağlamak amacı ile yerleştirilen kapılardır. Güvenli alan oluşturmak için ya da güvenlik noktası meydana getirebilmek için bu kapı sistemleri oldukça önemli bir işleve sahiptir. İnsanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan panel çit kapılar son derece kullanışlı olan sistemlerdir. Ataşehir panel çit kapı sistemlerinin 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar:

  • Tek kanat servis kapısı
  • Çift kanat servis kapısı
  • Sürgülü kapı modelleri
  • Kollu bariyer kapı çeşitleri

Bu kapı sistemleri standart ölçülerde hazırlanabildiği gibi farklı ölçülerde de hazırlanmaktadır. Bu aşamada tamamen müşterinin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır.

 

Panel Çit Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Ataşehir panel çit kapı modelleri farklı ölçülerde hazırlanabilen kapı sistemleri olmasının yanında birçok farklı özelliğe sahiptir. Ataşehir panel çit kapı modelleri otomatik bir düzende hazırlanabildiği gibi manüel kullanım için de tasarlanabilmektedir. Bu kapı sistemleri müşterinin istekleri doğrultusunda hazırlanıyor ve farklı modellerde de üretilebiliyor. Galvanizli malzemelerden üretilen kapılar kasasında çelik kasalar bulundurması sayesinde mevsim şartları karşısında son derece dayanıklı olan kapılardır. Bunun yanında sağlam malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Panel çit kapı modelleri temizliği ve bakımı son derece kolay olan kapılardır. Birçok yerde kullanılabilecek hoş bir duruşa sahiptir. Aynı zamanda ortamında dekor renklerine uygun olarak farklı renk tercihleri de yapılabilir. Ancak dış mekân ürünü olduğu için genelde koyu çim yeşili rengi tercih edilmektedir.

 

Panel Çit Kapıların Yaptırılma Nedenleri

Panel çit kapı modelleri birçok yerde kullanıldığı için insanların ilk olarak başvurduğu ürünlerdir. Doğal ortam ile uyumlu bir görünümünün olması tercih nedenleri arasında bulunmaktadır. Bunun yanında Ataşehir panel çit kapı modelleri güvenlik açısından insanların ihtiyaçlarını karşılayan en iyi kapı tasarımlarıdır. Bahçe girişlerinde güvenlik ortamı oluşturulmak istenildiğinde rahatlıkla bu ürünlerden yararlanılabilir. Dayanıklı olduğu için insanlar uzun yıllar kullanabilme düşüncesi ile de bu kapı sistemlerini tercih ediyorlar.

Panel Çit Kapıların Kullanım Alanları

Panel çit kapılar kullanım alanı çok geniş kapı çeşitleridir. Bu kapı modelleri park, bahçe gibi alanların girişlerinde çok fazla tercih ediliyor. Bunların yanında villalar ve spor tesisleri, okullar, avmler ve kamuya açık olan hemen her yerde kullanılmaktadır. Kamu kuruluşları ve özel kurumlar bu ürünlerden oldukça fazla yararlanmaktadır.

 

 

Panel Çit Kapı Fiyatları Nasıldır?

Panel çit kapılar fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan birisi de kapının modeli ve ölçüsüdür. Panel çit kapı modellerine ihtiyaç duyarsanız ilk olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda deneyimli olan personellerimiz sizlere fiyat konusunda daha detaylı bir bilgi verecek ve hemen her türlü panel kapı sisteminde sizlere yardımcı olacaklardır.

 

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.