Ataşehir Spor Sahası

ZORLUTEL® Spor sahası ve halı saha uygulamaları ve ürünleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Spor Sahası

Günümüzde spor sahaları en çok kullanılan alanların içerisinde geliyor. Sahaların çevre düzenlemesinin de profesyonel bir şekilde yapılması aktif bir kullanımın oluşmasına olanak sağlayacaktır. Spor sahalarının çevresinin özel çitlerle donatılmış olması hem görsel hem de kullanım açısından verimli bir sonucun alınması açısından önem taşır. Firmamız spor sahalarının çevrilmesi konusunda profesyonel bir hizmeti size sunuyor. Ataşehir spor sahası çevirme işleminde özen panel çitler kullanılır. Kullanılan çit sistemleri kaliteli olmakla beraber uzun süreli dayanıklılığı ile size katkı sağlıyor. Ürünlerimizin hepsi garantili olarak size sunulur. Bundan dolayı güven içerisinde yararlanabilirsiniz. Spor sahalarının çevresinde yer alan örgü teller iklim şartlarından da olumsuz olarak etkilenmez. Dört mevsim rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Spor Sahaları İçin Özel Çit Modelleri

Spor sahaları için özel tasarımlı çit modelleri ayrıcalıklı olarak sunuluyor. Estetik ve kaliteli olan modeller sayesinde sahanın düzenlemesi de üst seviyede yer alır. Kullanılan malzemeler estetik açıdan yüksek tasarıma sahiptir. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz. Ataşehir spor sahası hizmet içeriği ile yardımcı olan firmamız tüm hizmetini garantili olarak sunuyor. Panel çit modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alır. İklim şartlarından etkilenmeyen modelleri sayesinde sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Güneş ışınlarından da etkilenmemesi uzun süreli bir kullanımın anahtarını da size sunar. Panel çitler dekoratif amaçlı olarak da kullanılıyor. Çit modelleri içerisinde klasik, pano ve yüksek güvenlik çitler yer alıyor. Dekoratif çim çit modelleri sahalarda farklı bir görsel oluşturmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

Nasıl Kullanılır

Spor sahaları için özel olarak tasarlanan çitler konusunda profesyonel destek almak isterseniz firmamızın kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. İstenilen uzunlukta çit modelini belirtebilir ve uzman desteği alabilirsiniz. Montaj konusunda da yardımcı olan firmamız tüm hizmet içeriğini garantili olarak sunuyor. Bundan dolayı sizde güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri arasında dayanıklılık ön planda yer alır. Ekonomik olmasından dolayı da sizde tercih edebilirsiniz. Estetik ve çevre dostu olmasından dolayı sizde sağlıklı bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bakım gerektirmeden kullanım sağlayabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz. İstenilen göz aralıklarında tercih edebilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Bakımı kolay olması sayesinde sizi yormaz. Bu sayede pratik bir kullanım oluşturmanıza imkan tanır.

Neden Tercih Edilmeli

Spor sahalarının hepsinde uygun tel modellerini kullanabilirsiniz. Sahanın alanın belirlenmesi ve dışarıdan gelecek girişlere karşı özel bir önlem olarak uygulanabilmektedir. İster futbol sahaları isterseniz de basketbol sahaları için uygulama yaptırabilirsiniz. Kurumsal olmasının yanı sıra profesyonel hizmet içeriği ile en iyi sonucu almanıza olanak sağlanır. Firmamız ödeme kolaylığı ve sektör içerisindeki başarı grafiği ile size destek vermektedir. Bundan dolayı tercih edebilir ve en iyi sonucu alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.