Bahçe Teli Fiyatları Ne Kadar?

 

Siz müşterilerimize ürettiğimiz – satışını ve montajını yaptığımız ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz. Bahçe Teli Fiyatları Ne Kadar?  sorunuza cevap verebilmek için alt kısımdaki sizin için hazırlamış olduğumuz makaleyi inceleyebilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN: 0216 706 45 30 nolu telefonu veya 0545 201 00 01 arayınız.

Bahçe Teli Fiyatları Ne Kadar?

İnsanlar belirli bölge kurulmasına ihtiyaç duyuyor. Korunma amaçlı kullanılan birçok tel sistemi vardır. Tel sistemleri insanların bahçelerini veya evlerine çeşitli dış etkenlerden koruyor. Gerek güvenlik gerekse görsel olarak kullanılabilen tel sistemlerini size de tercih edebilirsiniz. Bu tarz sistemlerin başında bahçe teli gelmektedir. Bahçe telleri ile birçok alan ve mekânı rahat bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Bahçe telleri uygun görülen her yerde kullanılabilir. Sizlerle birçok alanda kullanılabilen bu sistemlerden faydalanabilirsiniz.

Bahçe Teli Nedir?

Bahçe tel sistemi günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Demir paneller üzerine yapılmış olan koruma sistemleridir. Birkaç renk seçeneği bulunmaktadır. Kendi ve tonunuzu seçerek bahçelerinizde hem tasarım hem koruma sağlayabilirsiniz. Bahçe telleri kolay uygulanabiliyor. Direkt toprak üzerine doğrudan uygulanan bahçe tellerini herkes tercih ediyor. Uygulanması kolay olduğu için İnsanların tercih sebebi oluyor. Bahçe tellerinin bulunduğu yerden çıkartıp başka bir yerde kullanma imkânınız vardır. Bu yüzden de insanlar avantajlı bulup bu ürünü tercih ediyorlar. Bahçe tellerinin birçok kullanım alanı mevcuttur. Ülkemizde en çok kullanılan tel sistemlerinin başında gelmektedir. Hem güvenlik açısından hem de dekor açısından oldukça gösterişli bir üründür.

Bahçe Tellerinin Kullanım Alanları

Bahçe tellerinin kullanım alanları yaygındır. Evde binaların bahçelerinde rahat bir şekilde kullanılıyor. Sınır belirlemede kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bahçe telleri spor tesisleri ve parklarda kullanılmaktadır. Yol kenarlarında, okul bahçelerinin korunması amaçlı olarak da kullanılıyor. Bahçe telleri panel çitler olarak bulunmaktadır. Panel çitler üzerine işlenmiş olan tel örgü sistemi ile yapılmıştır. Güvenlik isteyen kişiler estetik açıdan da güzel olsun istiyorsa, bu ürünü tercih edebiliyorlar. Bahçe tellerinin kullanım alanları çok fazladır. Görsel açıdan da farklı bir güzellik ortaya koyduğu için İnsanların tercih sebebi oluyor.

Bahçe Tellerinin Fiyatları Nedir?

Bahçe tellerinin fiyatları hakkında kesin bilgi vermek doğru değildir. Bahçe tellerinin fiyatları kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Tel fiyatları uygulanacak olan mekânın genişliği ve uzunluğu ile alakalı olarak farklılık gösteriyor. Metrekare hesabı ile satılan bahçe tellerinin fiyatları metrekare üzerinden hesaplanıyor. Ayrıca şekillere göre de fiyatlar da farklılık görmek mümkündür. Bahçe tellerinin çok tercih edildiği semtlerde fiyatları her zaman yüksektir. Bir ürünü olan ilgi ne kadar artarsa fiyatlarla o kadar yükselir.

Kullanılan Malzeme Fiyatları Etkiliyor

Bahçe tellerinin fiyatlarını kullanılan malzemeler etkiliyor. Sen üretiminde kullanılan birçok malzeme vardır. Malzemelerin kalitesi yüksek olursa fiyatları da farklı olur. Bahçe tellerinin fiyatlarını da işte meskenlerin bir tanesi de kullanılan malzemenin kalitesi oluyor. Bahçe teli üretiminde galvanizli tel kullanılırsa fiyatlar her zaman artar. Bahçe teli fiyatlarında birçok etken vardır. Bu etkenlere göre her zaman için fiyatlar farklılık gösterir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için uzman bir firmadan yardım almamız gerekiyor.

ZORLU TEL ÇİT SANAYİ olarak, Halısaha Yapımı, Basketbol sahası yapımı, Voleyboy sahası yapımı gibi hizmetler dışında Panel Çit, Tel Çit, Tel örgü, Dekoratif Çim Çit, Kafes Tel Bahçe Teli, hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyacını karşılıyoruz.

Telefon numaramız’dan (0545 201 00 01) alanında profesyonel ekibimizi arayın size ürünlerimiz hakkında en kısa sürede dönüş yapsın ve sizin için en iyi çözümü sunsun.

ZORLU TEL olarak Hizmet Verdiğimiz Uygulamalar
Diğer sayfalarımız: Hızlı Bağlantılar

  1.  

Sektöre yön veren 15 yıldır tecrübesini gelecek nesillere aktaran her daim kendini geliştiren teknolojiyi yakından takip eden ve edindiği bu bilgilerle kendi bünyesinde üretimini yaptığı ürünlerin gelişmesinde katkı sağlayan ülke ekonomisine faydalı olabilecek projeler geliştiren, müşterilerinin memnuniyet oranını sürekli olarak yükselten kurumsal kimliğin önemini ve sorumluluklarını bilen sektöre yön vermeye devam eden nacizane destekleriniz ile büyümeye devam eden kurumsal kimliğimizle bu sektörde bizde varız, var olmaya devam edeceğiz demek için buradayız.

Ürün Görselleri:

Etiketler: bahçe çiti ne kadar? bahçe telleri ne kadar? bahçe çit fiyatı ne kadar? bahçe tel çit fiyatları? bahçe çitleri fiyat listesi? 

Comments are closed.