Beton Direk Fiyatları Ne Kadar?

Siz müşterilerimize ürettiğimiz – satışını ve montajını yaptığımız ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz. Beton Direk Tel Fiyatları Ne Kadar?  sorunuza cevap verebilmek için alt kısımdaki sizin için hazırlamış olduğumuz makaleyi inceleyebilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN: 0216 706 44 20 nolu telefonu veya 0538 871 39 18 arayınız.

Beton Direk Fiyatları Ne Kadar?

En çok tercih edilen kaliteli ve garantili güvenlik sistemi olan beton direk sistemleri ekonomik fiyat tarifesinden satışa sunulmaktadır. Özel arazili alanlarda olduğu gibi firmalar tarafından da tercih edilen beton direk sistemleri bu sayede oldukça geniş bir kullanım sahasına sahiptir. En iyi dış güvenlik sistemi olan beton direk sistemi yüksek kalitesi sayesinde en olumsuz hava şartlarında dahi uzun ömürlüdür. Bu sayede beton direk sistemlerini uzun yıllar boyu kullanabilmektesiniz. Yer aldığı alanlar ile kusursuz bir biçimde uyum sağlayan beton direk sistemleri 7/24 kesintisiz bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Çimento, su ve katkı maddelerinin uygun oranda karıştırılarak elde edilmesi sonucunda oluşturulan beton direkler yüksek dayanıklı çelik tel ya da çelik çubukların kullanımı ile elde edilmektedir. Uygun beton direk üretimi açısından titreşim ya da savurma adını alan seçenekler uygulanmaktadır. Bu seçenekler üzerinden üretilen direklere ise beton direk adı verilmektedir. Ağır olduklarından kurulumu oldukça güç olan beton direkler bu sebeple taşınması, nakliyesi ve kurulumu oldukça güçtür.

Beton Direk Özellikleri

Birçok özelliklere sahip olan beton direk sistemleri maksimum kalitesi sayesinde uzun yıllar boyu kullanılabilmektedir. Rüzgâr, dolu, kar, yağmur, sel gibi durumlardan etkilenmeyen beton direk sistemleri ayrıca her bütçeye hitap eden fiyat tarifesine sahiptir. Yer aldığı alana estetiklik katan beton direk sistemleri dış güvenliğin sağlanmak istendiği her alanda kullanılabilmektedir. Beton direklerin en önemli özelliklerinden biri de, demir direklere oranla içeriğinde %60 oranında demir yer almasıdır. Bu sayede tüketicilerin demir maddesinden de tasarruf yapmasını sağlamaktadır.

Beton Direk Avantajları

Diğer güvenlik sistemlerine oranla daha düşük fiyat tarifesine sahip olduğundan maliyet bakımından da tüketicilerin avantajlı olmasını sağlamaktadır. Beton direkler demir direklere oranla daha uzun ömürlüdür. Beton direkler oldukça düşük bir maliyet sunmaktadır. Beton direklerin çelik direklere oranla tepe güçleri daha güçlüdür. Kaçak akımlara karşı oldukça güvenlidir. Beton direk sistemleri geniş bir kullanım sahasına da sahip olduğundan konut ve işyeri alanı haricinde özel arazilerde de güvenle uygulanabilmektedir. Profesyonel anlamda güvenlik hizmetleri sunan beton direk sistemleri garantili bir biçimde satıldığından güvenle sipariş verilebilmektedir.

Beton Direk Kullanım Alanları

Zengin bir kullanım alanına sahip olan beton direk sistemleri bağ, bahçe, park sahalarında, konut ve işyeri sahalarında, askeri sahalarda, kamu kurum ve kuruluş sahalarında, arsa ve tarla gibi özel arazili bölgelerde, toplu konut alanlarında, villa alanlarında ve daha pek çok sahalarda beton direk sistemi uzun vadeli olarak kullanılabilmektedir. En iyi fiyat garantisi ile satışa sunulan beton direk dış güvenlik ürünleri siparişlerinde ödemeler ise tercihe göre nakit veya kredi kartından yapılabilmektedir.

Beton Direklerin Siparişi

Kaliteli ve kurumsal firmalar tarafından satışa sunulan beton direkler internet dünyası üzerinden günün her saatinde ve haftanın tamamında online olarak da sipariş verilebilmektedir. Firmaların resmi web sitesi üzerinden beton direk katalogu ve fiyat tarifesi incelenerek sipariş formu doldurulabilmektedir. Ayrıca beton direkler hakkında merak edilen ayrıntılar için firmaların whatsapp destek hattından bilgi alınabilmektedir.

ZORLU TEL ÇİT SANAYİ olarak, Halısaha Yapımı, Basketbol sahası yapımı, Voleyboy sahası yapımı gibi hizmetler dışında Panel Çit, Tel Çit, Tel örgü, Dekoratif Çim Çit, Kafes Tel Bahçe Teli, hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyacını karşılıyoruz.

Telefon numaramız’dan (0538 871 39 18) alanında profesyonel ekibimizi arayın size ürünlerimiz hakkında en kısa sürede dönüş yapsın ve sizin için en iyi çözümü sunsun.

ZORLU TEL olarak Hizmet Verdiğimiz Uygulamalar
Diğer sayfalarımız: Hızlı Bağlantılar

  1.  

Sektöre yön veren 15 yıldır tecrübesini gelecek nesillere aktaran her daim kendini geliştiren teknolojiyi yakından takip eden ve edindiği bu bilgilerle kendi bünyesinde üretimini yaptığı ürünlerin gelişmesinde katkı sağlayan ülke ekonomisine faydalı olabilecek projeler geliştiren, müşterilerinin memnuniyet oranını sürekli olarak yükselten kurumsal kimliğin önemini ve sorumluluklarını bilen sektöre yön vermeye devam eden nacizane destekleriniz ile büyümeye devam eden kurumsal kimliğimizle bu sektörde bizde varız, var olmaya devam edeceğiz demek için buradayız.

Ürün Görselleri:

Etiketler: beton direk ne kadar? beton direk tel fiyatları ne kadar? beton direk fiyatı ne kadar? beton direk tel çit fiyatları? beton direk çitleri fiyat listesi? 

Comments are closed.