Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Bahçe Çiti

 Bahçe tasarımlarına farklı bir boyut kazandıran ve oldukça sık kullanılan dekoratif ürünler  arasında yer alan  çit ürünleri son zamanların en kullanışlı tasarımlarındandır. Çitler bahçe Peyzajını tam anlamı ile değiştiren ve ferah bir görünüm kazandıran ürünler arasında yer almaktadır. Kolay kullanımı sayesinde hem bahçe dekoruna şıklık kazandıran hem de temiz ve düzenli bir görünüm sağlayan bu ürünler özellikle son dönemlerin en popüler seçenekleri arasında yer almaktadır. Beykoz bahçe çiti tercih ederek evinizin ve binanızın görünümüne yeni bir renk katabilirsiniz.

Bahçe Çitleri Nasıl Olmalıdır?

Beykoz bahçe çiti  uygulamaları oldukça kolay ve bir o kadar da özelliklidir. Peyzaja uygun olan bu ürünlerin çok kısa sürede dekor edilmesi sayesinde hem zamandan kazanç sağlanmaktadır hem de kısa bir sürede evinizin bahçesinde ferah bir görünüm sağlamaktadır. Bahçe çitlerinde en önemli detay ise ürünlerin kolay bir şekilde montajının yapılabilmesidir. Tüm bahçe açılarına kolaylıkla monte edilen ürünler ise daha çok tercih edilecek ürünler arasında yer almaktadır. Bahçe açısına estetik bir görünüm kazandıran formda olması da önemlidir. Bunun yanı sıra güneşten etkilenmeyen, renk solması olmayan ve uzun süreli kullanıma tabi olan ürünler ise olmazsa olmaz seçeneklerdendir. Kolay uygulanabilir olması ve bunun yanı sıra uygulama aparatlarının olması da önemli bir gerekliliktir.

Bahçe Çitlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Teknolojinin gelişimi ile peyzaj ürünlerinde de yenilikler artmaya devam ediyor. Bunlardan biri de bahçe çitlerindeki çeşitliliktir. Bahçe çitlerinin kullanımları oldukça geniştir. Sadece bahçe çiti olarak kullanılmaması da bu ürünleri son derece tercih edilebilir kılmaktadır. Bahçede kullanımı yaygın olarak bilinse de; teras korkuluklarında da estetik bir görünüm oluşturmak için tercih edilebilmektedir. Bir diğer kullanım alanları ise binaların dış cepheleridir. Dış cephelerde farklı bir görünüm isteyenler için oldukça idealdir. Özellikle kafe ortamlarında klasik bir görünüm istemeyen işletmecilerin de sıkça tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Hobi alanlarında da ferah bir görünüm için sıkça kullanılan seçenekler arasında yer almaktadır. Beykoz bahçe çiti olarak da bulunduğunuz bölgede hem bahçe dekorunda hem de farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Bahçe Çiti Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Bahçe çitleri ferah bir görünüm için oldukça önem taşımaktadır. Bahçe çiti seçimi yaparken bazı detayları da gözden kaçırmamak gerekiyor. Özellikle ürünün kolay uygulanan bir formda olması önem taşımaktadır. Bu nedenle daha esnek ve daha forma girebilen ürünler tercih edilmelidir. Özellikle kullanılan alana göre şekil alması önemlidir. Sert bir formda olan bahçe çimi hem uygulamada sorun çıkaracaktır hem de kısa sürede etrafında çatlama ya da zorlamaya bağlı olarak  yıpranacaktır. Bir önemli detay ise bahçe kullanımı için güneş ışığına maruz kalmasıdır. Bu nedenle solmayacak ve ısı değişimlerinden etkilenmeyecek kalite olması önemlidir. Bahçe çiti seçerken hangi alanda kullanacağınız önemlidir. Ürün tercihi yaparken bu detaylara dikkat etmek gerekmektedir. Garanti kapsamında olan ürünleri tercih etmeniz her anlamda size kolaylık sağlayacaktır. Eğer sizlerde bahçe ve binalarınızda fark yaratmak istiyorsanız tüm çit dekorlarınızı bizden temin edebilirsiniz

ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Beykoz Bahçe Çiti

Beykoz Bahçe Çit Teli

Beykoz Bahçe Tel Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulBeykoz Bahçe Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Beykoz de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Beykoz çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Beykoz , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.