İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Kafes Tel

Yaşam alanları için güvenlik sistemleri son derece önemlidir. Güven duygusunun sağlanabilmesi ve daha huzurlu bir hayata sahip olabilmek için de çeşitli yollara başvuruluyor. Bunlardan birisi de yaşam alanlarının çeşitli güvenlik bariyerleri ya da duvarları ile çevrilmesinden geçiyor. Beykoz kafes tel sistemleri de insanların güvenlik ihtiyaçlarını en iyi karşılayan sistemler arasındadır. Çok geniş bir alanda kullanılan kafes tel uygulamaları güvenlik ihtiyacına her yönden karşılık veriyor. Bu tellerin birçok avantajının bulunması da tercih edilmesini sağlamaktadır. Fiyatları uygun olan ve birçok yerde kullanılan kafes tel uygulamaları son derece iyi bir güvenlik çözümü olarak sizlere sunuluyor.

Kafes Teller En Çok Nerede Kullanılıyor?

Beykoz kafes tel uygulamalarının kullanım alanları son derece geniştir. Bu sistemler sayesinde kişiler kendilerini hem daha güvende hissediyor hem de yaşam alanlarını bir sınırla belirleme imkânı elde ediyorlar. En çok kullanıldığı yerler arasında inşaat alanları ilk sırada yer alıyor. İnşaat yapılan bölgelerin kenarları bu teller ile çevrildiğinde insanların hayatını riske atacak tüm durumlar ortadan kaldırılmış oluyor. Bunun yanında sanayi sektörü de en çok tercih eden sektörlerden birisidir. Madencilik sektör ve çevre güvenliğinin sağlanması gerektiği durumlarda kafes teller insanların en iyi yararlandığı tel uygulamaları arasındadır. Bunların yanında kişisel alanlar için de kafes tel uygulamalarından çok rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Örneğin bahçe ve tarla kenarlarını çevirebilirsiniz. Evlerin etrafını çevirerek yaşam alanınızı güvene alabilir ve sokak hayvanlarının içeriye girmesine en gel olabilirsiniz. Bunlarla birlikte bahçenizin bir köşesine daha küçük boyutta kümes yaparak tavuklarınızı burada besleyebilirsiniz. Klima ve soğutma sistemlerinin etrafına koruma amacı ile kullanabilirsiniz. Bunların yanında birçok alanda daha bu sistemler kullanılmaktadır.

Kafes Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Beykoz kafes tel sistemlerinin tercih edilmesinde birçok önemli özellik bulunuyor. Bu teller güvenlik ihtiyacı açısından çok önemli olmasının yanında son derece dayanıklı olan sistemlerdir. Aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanabilen sistemlerdir. İstenilen yükseklikte ya da uzunlukta yapılabildiği gibi kafes tellerin aralıkları da yine müşterinin isteklerine göre hazırlanabiliyor. Bunun yanında yapımında kullanılan malzemeler son derece kalitelidir. Mevsim şartlarından kolay kolay etkilenmeyen tellerdir ve kullanıcısının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Farklı çeşitleri bulunan kafes teller galvanizli kafes tel ve pvc kaplama kafes tel olarak farklı gruplandırılmaktadır. Aynı zamanda diğer tel sistemlerine göre oldukça ekonomik bir yapıya sahiptir.

Kafes Tel Fiyatları Nasıldır?

Kafes tel fiyatları da oldukça uygundur. Bir alanın büyüklüğüne ya da genişliğine göre farklı şekilde bir fiyat ortaya çıkacaktır. Firmamız müşterilerine kafes tel konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Hemen her türlü kafes tel ihtiyacınızda firmamızın deneyimli çalışanlarından hizmet alabilir ve güvenlik ihtiyaçlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Beykoz çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Beykoz , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.