Çim Çit Fiyatları Ne Kadar?

Siz müşterilerimize ürettiğimiz – satışını ve montajını yaptığımız ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz. Çim Çit Fiyatları Ne Kadar?  sorunuza cevap verebilmek için alt kısımdaki sizin için hazırlamış olduğumuz makaleyi inceleyebilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN: 0216 706 45 30 nolu telefonu veya 0545 201 00 01 arayınız.

Çim Çit Fiyatları?

Güvenlik gerektiren yerlerde birçok sistem kullanılmaktadır. İnsanlar evlerinin, işyerlerinin veya apartmanların çeşitli yöntemlerle güvenlik önlemlerinin sağlandığından emin olmak isterler. Ülkemizde ve tüm dünyada birçok sistem kullanılıyor. İnsanlar güvenlik önlemleri alabilecek yerleri, görsel olarak da güzel bir şekilde korumak istiyor. Bu yüzden hem görsellik hem de koruma için çim çit sistemlerini kullanıyorlar. Çim çit sistemleri, yeşil görüntüsü ile aynı zamanda koruma özelliği ile insanların en çok tercih ettiği hem dekor hem güvenlik ürünlerinden bir tanesidir. Demir paneller üzerine çeşitli ebat ve boyutlarda, PVC’den yapılmış çim görüntüsü verilen maddelerin yapıştırılması ile oluşmaktadır. Hem koruma hem de çevresinin güzel gözükmesini isteyen insanlar için ideal bir üründür.

Çim Çit Kullanım Alanları

Çim çitler her türlü mekânda rahat bir şekilde kullanılabilir. Dış mekânların dizaynı dekorunda çim çitler tercih ediliyor. Apartmanların bahçelerini çim çit sistemleri ile korumayı alabilirsiniz. Villa ve özel mülklerde kullanılıyor. Spor tesislerinde dış mekânların da kullanılıyor. Anaokulu kreş ve bahçelerinin tasarımında kullanılmaktadır. Belediyelerin yapmış olduğu park ve bahçelerde çim çit sistemleri kullanılıyor. Ayrıca birçok iç mekân dizaynında çim çit sistemleri kullanılmaktadır. Kış bahçelerinde, hobi ve tasarım bahçelerinde rahat bir şekilde kullanılıyor. Yeşilli sevenler için oldukça ideal bir üründür. Hem koruma sağlıyor, hem de yeşil bir görüntü ortaya çıkartıyor. Günümüzde yeşil bir görüntüye hasret kalmış durumdayız. Bu yüzden yeşili severler için kim çitler oldukça ideal bir üründür. Sizler ne hem koruma hem dekor istiyorsanız, çim çit çeşitlerini, hem iç hem dış mekânların tasarımında kullanabilirsiniz.

Çim Çit Özellikleri

Çin çitler, dizayn ve dekor tasarımı da kullanılıyor. Korunma ihtiyacı duyduğunuz yerlerde çim çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Yeşili severler için oldukça ideal bir üründür. Muhteşem yeşil görüntüsü ile uygulandığı alanı çok şık bir havaya sokuyor. PVC’den yapıldığı için kendini koruyor. Kötü hava koşullarından etkilenmez. Güneş ve yağmurdan hiçbir şekilde etkilenmiyor. Renklerinde solma veya yanma meydana gelmiyor. Kolay kullanımı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca koruma sağladığı içinde bulunduğunuz mekânı koruyabilirsiniz. Çim çitler, tüm bu sağlamış olduğu avantajlar sayesinde, hem dekor hem koruma isteyenlerin sahip olmak istediği bir üründür.

Çim Çit Ne Kadar, Fiyatları Ne Kadar?

Çim çitler, sağlamış olduğu birçok avantajlar sayesinde herkes tarafından tercih edilen bir üründür. Çim çit fiyatları, uygulanacak olan mekânın genişliği ve uzunluğu ile alakalı olarak fiyatlarında farklılık gösterebilmektedir. Firma ve bölgeye göre fiyatlar değişiklik gösterir. Çim çitler kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Çim çit fiyatları hakkında kesin bilgi vermek mümkün değildir. Kaliteli ve iyi bir çim çit sahibi olmak istiyorsanız, fiyatları hakkında detaylı araştırma yaparak, iyi bir firma ile anlaşmaya varmanız gerekmektedir.

ZORLU TEL ÇİT SANAYİ olarak, Halısaha Yapımı, Basketbol sahası yapımı, Voleyboy sahası yapımı gibi hizmetler dışında Panel Çit, Tel Çit, Tel örgü, Dekoratif Çim Çit, Kafes Tel Bahçe Teli, hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyacını karşılıyoruz.

Telefon numaramız’dan (0545 201 00 01) alanında profesyonel ekibimizi arayın size ürünlerimiz hakkında en kısa sürede dönüş yapsın ve sizin için en iyi çözümü sunsun.

ZORLU TEL olarak Hizmet Verdiğimiz Uygulamalar
Diğer sayfalarımız: Hızlı Bağlantılar

  1.  

Sektöre yön veren 15 yıldır tecrübesini gelecek nesillere aktaran her daim kendini geliştiren teknolojiyi yakından takip eden ve edindiği bu bilgilerle kendi bünyesinde üretimini yaptığı ürünlerin gelişmesinde katkı sağlayan ülke ekonomisine faydalı olabilecek projeler geliştiren, müşterilerinin memnuniyet oranını sürekli olarak yükselten kurumsal kimliğin önemini ve sorumluluklarını bilen sektöre yön vermeye devam eden nacizane destekleriniz ile büyümeye devam eden kurumsal kimliğimizle bu sektörde bizde varız, var olmaya devam edeceğiz demek için buradayız.

Ürün Görselleri:

Etiketler: çim çiti ne kadar? çim telleri ne kadar? çim çit fiyatı ne kadar? çim tel çit fiyatları? çim çitleri fiyat listesi? 

Comments are closed.