Duvar Üstü Çit Teli

duvar üstü bahçe çit teli

Duvar Üstü Çit Teli

Oldukça yaygın olan bahçe ve sınır belirlemede  kullanılan ve popüler ürün düvar üstü çit teli ürünleri ile şık ve görünümü oldukça değiştiren yeşil veya istenilen diğer farklı renklerde bahçeniz için duvar üstü panel çit teli uygulaması hakkında daha fazla bilgi ve detay almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

duvar üstü bahçe çit teli

duvar üstü bahçe çit teli

Zorlu Tel olarak müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini dinliyoruz ve bu doğrultuda en iyi duvar üstü bahçe teli ürünlerini beraber oluşturuyoruz. Firmamız duvar üstü bahçe teli için farklı ve şık modelleri ile ön plana çıkmakta ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Duvar üstü bahçe çit tellerinin farklı renkleri ve farklı boyutları mevcuttur.

Duvar üstü çit teli teknik özellikleri. Çit teli uzunluğu 2.50cm / mt uzunluğunda olup bu özellik standarttır. Yükseklik olarak 0.50cm’den başlamakta olup 200cm / 2 metre yüksekliğe kadar çıkmaktadır. Yükseklikler maksimum 2 metredir.

Duvar üstü çit teli renkleri: Yeşil, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Siyah ve istenilen renklerde ve boyutlarda üretimi gerçekleşmektedir.

düvar üstü panel çit

Duvar Üstü Çit teli Modelleri

Firmamız gelen talepleri değerlendirerek müşteri taleplerine ve isteklerine cevap verebilmek için en uygun çözümü üretmektedir. Uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübemiz ile duvar üstü için geliştirdiğimiz çit tellerini üretiyor ve gerekli proje alanlarına uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Sizde size uygun çözümler için bize ulaşabilirsiniz ve müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Duvar Üstü Panel Çit Teli Fiyatı

Duvar Üstü Çit Teli Fiyatı

Duvar üstü çit teli fiyatları

Sizin için bir kaç alternatif fiyat listesi oluşturmak ve en uygun malzemeyi sunmak ayrıca uzun yıllar dayanıklı olacak kaliteli çit tellerini üretmek için gerçekten büyük bir caba göstermekteyiz. Sizde hem uygun hem kaliteli istediğiniz renkte duvar üstü çit telleri için fazla beklemenize gerek yok bugün bize ulaşın ve en uygun teklifi alın.

Comments are closed.