100m2 ve üzeri satış ve uygulamalarda metre kare fiyatı

Bu fiyat sadece 100 metre kare ve üzeri olan projelerde geçerlidir. 100 metre altındaki projeler için metre kare fiyatımız … TL’dir. Bu fiyat sadece düzlemsel jiletli tel, için geçerlidir.

Düzlemsel Jiletli Tel

Uzun ömürlü paslanmaz çelikten üretilmektedir. Uzun yıllar çevrenizi koruma amaçlı kullanmak üzere bu ürünü seçebilirsiniz.

Ürün kullanımı:

  • Park ve Bahçelerde
  • Site Çevresi
  • Fabrika ve sanayi Bölgeleri
  • Güvenlik Riski Olan Depolama Alanları Çevresinde

Kısaca güvenliğin üst seviyede olması gereken alanlarda kullanılması tavsiye edilir.

Ebatlar / Yükseklik:

  • 40cm
  • 60cm
  • 90cm

Düzlemsel Jiletli Teller, Uzunluk rulo olarak 40cmx7 metre 60x9metre 90x15metre 

Jiletli Teller: Yaşam alanlarınız ve çevrenizi dış etkenlerden korumak amacı ile imal edilen düzlemsel jiletli tel siz ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak tasarlanmış 45 cm 60cm 70cm ve 90cm ile 2 ila 4mm arasında değişen kalınlıkları ile düzlemsel jiletli teller sizi ve korumak istediğiniz alanları ve kişileri güvenlik içerisine almaktadır.

Jiletli Tel – Düzlemsel Jiletli Tel

Güvenlik amacıyla alanların ve binaların etrafına tel örgü çekilebilmektedir. Bu tel örgüler pvc kaplama, galvaniz kaplama ve benzeri teller olabilir. Bunların dışında daha yüksek güvenlik sağlamak istenilen yerlerde kullanılan jiletli teller vardır. Jiletli tel – düzlemsel jiletli tel modeli de daha fazla güvenlik gerektiren bu alanlarda kullanılanlardan biridir. Bu teller ismine bakınca anlaşılabileceği gibi jilet barındırmaktadırlar. Bu sebeple yüksek güvenlik sağlarlar. Yani koruması gereken yer de genellikle yüksek korunmaya ihtiyaç duyan yerler olur. Bu tellerin kullanımı oldukça yaygındır.

Genel Kullanım Bölgeleri

Düzlemsel jiletli teller genellikle askeri birimlerin bulunduğu yerlerde kullanılırlar. Bu tellerin en az 45 cm olması gerekir. Jiletli ve yüksek olması sebebiyle direkt geçiş pek mümkün değildir. Jiletli tel – düzlemsel jiletli tel üretilirken sıcak daldırma ya da paslanmaz çelik olarak üretilmektedir. Bu teller tasarlanış ve üretim itibariyle havaalanları, limanlar, askeri bölgeler, hapishaneler, endüstriyel bölgeler ve diğer özel olarak güvenlik gerektiren yerlerde kullanılmaya çok uygundur.

Jiletli teller arasında düzlemsel olanlar en göz korkutucu teldir. İsteğe bağlı olarak jiletli hat çift katlı şekilde yapılabilmektedir. Bu tellerin üstünden geçip gitmek çok zordur. Bu sebeple güvenliği sağlamada etkilidir. Bu teller üzerinden geçmeye çalışan kişilere ciddi hasar verebilir bu sebeple güvenliğe daha fazla ihtiyaç duyulan yerlerde sıkça rastlanmaktadır. Ayrıca fazlasıyla da dayanıklı tellerdir. Paslanmaz çelik ya da galvaniz kaplama olması ne kadar dayanıklı olduğunun göstergesidir.

Yüksek Güvenlik Sağlama İmkanı

Jiletli tel – düzlemsel jiletli tel tasarımıyla oldukça caydırıcı bir yapıdadır. Bunun yanı sıra gerdirilerek çift hatlı hale getirilmiş olanlar daha da caydırıcı olabilmektedir. En fazla rastlanıldığı yer askeri alanlar olan bu tellere fabrika ve depoların korunması için kullanılırken de rastlanılabilir. Güvenliğe ihtiyaç duyan her yer düzlemsel jiletli telleri kullanabilir. Boy olarak 45-60-90 olabilecek bu çitler güvenlik açısından oldukça kaliteli ve etkilidir. Firmamız sizlere daha güvenli bir alan imkanı sağlamak için bu telleri kolayca alabilme imkanı sunuyor. Kaliteli ve dayanıklı düzlemsel jiletli tellerimiz ile sizlere maddi ve manevi koruma sağlıyoruz. Firmamızı deneyerek kalitemizi görmek için daha fazla beklemeyin.