100m2 ve üzeri satış ve uygulamalarda metre kare fiyatı: … TL’dir. Bu fiyat sadece 100 metre kare ve üzeri olan projelerde geçerlidir. 100 metre altındaki projeler için metre kare fiyatımız … TL’dir. Bu fiyat sadece helezon jiletli tel, için geçerlidir.

Helezon Jiletli Tel

Uzun ömürlü paslanmaz çelikten üretilmektedir. Uzun yıllar çevrenizi koruma amaçlı kullanmak üzere bu ürünü seçebilirsiniz

Ürün kullanımı:

  • Park ve Bahçelerde
  • Site Çevresi
  • Fabrika ve sanayi Bölgeleri
  • Güvenlik Riski Olan Depolama Alanları Çevresinde

Kısaca güvenliğin üst seviyede olması gereken alanlarda kullanılması tavsiye edilir.

Ebatlar / Yükseklik:

  • 40cm
  • 60cm
  • 90cm

Helezon Jiletli Teller, Uzunluk rulo olarak 40cmx7 metre 60x9metre 90x15metre 

Helezon Teller: Yaşam alanlarınız ve çevrenizi dış etkenlerden korumak amacı ile imal edilen düzlemsel jiletli tel siz ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak tasarlanmış 45 cm 60cm 70cm ve 90cm ile 2 ila 4mm arasında değişen kalınlıkları ile Helezon jiletli teller sizi ve korumak istediğiniz alanları ve kişileri güvenlik içerisine almaktadır.

Jiletli Tel Helezon Jiletli Tel

Helezon jiletli teller ilk bakışta çok yaralayıcı görünürler. Bu teller çok etkili bir koruma gerektiren yerlerde yapılabilirler. Bu teller geçilmesi en zor tellerdir. Yüksek güvenlikli bir yöntem arayanlar için oldukça kullanışlıdır. Bu modelde jiletlerin altında bulunan sütunlar diğer jilet modellerine göre daha uzundur. Bu model çok dayanıklı bir modeldir ve dış etkenlerden kolay kolay hasar almaz. Jiletli tel – helezon jiletli tel modeli genellikle askeriyeler, hapishaneler, yüksek güvenlik gerektiren bina ve alanlar, konsolosluklar gibi yerlerde kullanılır. Bazı park ve bahçelerde kullanılabilir. Dekorasyon unsuru olarak kullanıldığı pek görülmez. Daha çok güvenlik amaçlanır. Helezon modelde güvenlikle ilgili sorun yaşandığı pek görülmez. Ayrıca uzaktan bakıldığında jiletler daha yoğun görünür.

Helezon Jiletli Telin Önemli Özellikleri

Helezon jiletli teller farklı şekillerde üretilme imkanına sahiptir. Jiletlerin ne kadar uzun olacağı ve dairelerin ne kadar büyük olacağı müşterinin isteğine göre ayarlanabilir. Jiletli tel – helezon jiletli tel yapımı diğer tellere göre biraz daha zaman alır. Küçük demirlerin üzerine düz bir tel dolanmasıyla oluşmaya başlar. Kötü hava koşullarından pek etkilemeyen bir yapıdadır. Paslanmaz bir yapısı vardır. Kışın yağan karlar bile soğuk havada tellerin ve jiletlerin donmasına sebep olamamaktadır. Fırın boyası ile boyanmaktadırlar ve herhangi bir soyulma görülmez. Sağlam ve dayanıklı bir yapısı vardır eğilmesi ya da kırılması çok zordur. Ateş bile almaz. Güvenlik için ilk tercih olabilir. Farklı boylarda üretimi bulunur. Güçlendirilmiş demirden oluşan sütunları çok sağlamdır. Dekorasyon unsuru olarak kullanılmaz. Hapishanede bile güvenliği sağlamak için kullanılır. Jiletleri, görüntüsü ve yüksek sütunlarıyla çok caydırıcı durmaktadır.

Güvenliği Yüksek Seviyede Tutan Helezonlar

Jiletli tel – helezon jiletli tel modeli ile daha güvenli bir ortam ulaştırmak faydalı olabilir. Güçlendirilmiş sütunları ve dayanıklı jiletli telleri ile oldukça uzun süreli kullanım imkanı sunar. Ayrıca teller sayesinde güvenlik ihlali için düşünmeye gerek kalmaz. Firmamız tarafından sunulan helezon jiletli tellerden alarak siz de çok güvenilir ortamlar oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey firmamız ile iletişime geçerek bir helezon jiletli telin sahibi olmaktır.