ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Dikenli Tel

Dikenli tel son teknoloji bir koruma teli olarak biliniyor. Bizler de Kadıköy Dikenli Tel firması olarak sizlere dikenli tel hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir stratejiye sahip yapılar için dikenli tel koruması oldukça avantajlıdır. Binanızı, evinizi, işyerinizi ya da deponuzu dış etkenlere karşı korumak amacıyla güvenliğiniz için dikenli tel yaptırmak sizin için çok iyi olacaktır. Bu dış etkenler bir köpek olabilir, zararlı hayvan olabilir ya da kötü niyetli insanlar olabilir. Dikenli teller sayesinde tüm bunlara engel olabileceksiniz.

Firmamızda sizin güvenliğiniz için en kaliteli şekilde dikenli tel satışı, montajı ve üretimi yapıyor. İstediğiniz uzunlukta ve boyutta dikenli tel satışımız mevcuttur. İnternet sitemizden boyutları ve yapılı modelleri görebilirsiniz. Dikenli tellerimiz düzlemsel, helezon ve düz hatlı olmak üzere üç ana grupta incelenir. Her model birbirine benzerlik gösterir ve düzlemsel olan modeller daha fazla tercih edilir.

Dikenli Tel Kullanım Amaçları

Kadıköy Dikenli Tel firması olarak satışını yaptığımız dikenli tellerin en birincil kullanım amacı güvenliktir. Özellikle ünlü kişilerin oturduğu ya da resmi kurumların birçoğunda dikenli tel kullanımı tercih edilir. Pek çok kötü niyetli kişiler; hırsızlık yapmak, bina sahibine zarar vermek isteyenler ya da eve zarar vermek isteyen kişiler dikenli telleri görünce niyetinden vazgeçiyor. İsteseler de dikenli tellerden geçemeyecekleri için sizler de güvende oluyorsunuz.

Dikenli telleri dekor amaçlı yaptırmak isteyen yoktur, genelde koruma ve mecburiyetten dolayı yapılır. Örneğin cezaevinde, sığınma evlerinde, çocuk esirgeme kurumlarında ve özel bakım hastanelerinde dikenli tel bulunması zorunludur. Hem içeriden hem de dışarıdan kimsenin girip çıkması engellenmiş olur.

Dikenli Tel Özellikleri Nelerdir?

Kadıköy Dikenli Tel firması olarak satışını yaptığımız dikenli teller %100 paslanmaz çelikten üretiliyor. Böylece yağmur, kar, fırtına, doğal afetler ve görülecek darbeler dikenli tellere zarar veremiyor. Dış etkenlere karşı korunaklı olan dikenli teller yangına karşı da dayanıklıdır. Bu sayede yakın çevrede yangın çıksa bile binanızda takılı olan dikenli teller bu durumdan etkilenmez.

Firmamızda yaptıracağınız dikenli teller uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bu sayede yaptırmış olduğunuz dikenli teli yıllar boyu kullanabilirsiniz. Hiçbir kötü etkisi olmayan dikenli telleri dilediğiniz zaman firmamıza başvurarak uzman elemanlarımıza söktürebilirsiniz. Böylece özgürce evinizin ya da binanızın tadını çıkarabilirsiniz.

Dikenli Teller Nerelerde Kullanılır?

Kadıköy Dikenli Tel firması olarak satışını yaptığımız dikenli teller başta cezaevi, ünlü kişilerin evleri, oteller, okullar, ülke girişi, gümrük girişi, askeriye ve çeşitli hastanelerde kullanılır. Cezaevlerinde mahkûmların kaçması önlenirken diğer kullanım alanlarında da çeşitli faydalar sağlar. Her nerede kullanılırsa kullanılsın mekânda bulunan kişilere %100 güvenlik sağlar.

Sizler de firmamızdan kaliteli ve güvenli bir şekilde dikenli tel yaptırabilirsiniz. Dikenli tel modellerimizi görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kadıköy , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.