İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Kafes Tel

Eski zamanlardan beri insanlar, gerek sebze ve meyvelerini, gerekse besledikleri hayvanları korumak, sınırlarını muhafaza etmek amacıyla taş ya da çalı çırpıdan engeller oluşturmuşlardır. Bunlar, günümüzdeki kafes tel uygulamasının temeli olarak kabul edilmektedir. Kadıköy kafes tel firması olarak, yüksek kalitede ürettiğimiz kafes tellerin kullanım ömrü oldukça uzundur. Sağlamlığıyla, zorlu hava koşullarından etkilenmeyip, kalitesini uzun yıllar boyunca korumaktadır.

Kadıköy Kafes Tel Uygulaması

Kadıköy kafes tel uygulaması kapsamında; saymakla bitmeyen, pek çok farklı alanda hizmet vermekteyiz. Spor salonları, tarım arazileri, okullar, evler, fabrikalar, inşaat bölgeleri, sanayi ve madencilik sektörü, çevre güvenliği sağlanması, pano tel çit uygulaması, kümes hayvanlarının güvenliği, bölge sınırı sağlanması, hobi kullanım alanları, havalandırma sistemleri, soğutma ve klima sistemleri,  ülke sınır güvenliği, özel mülk alanları, karayolları, hayvanat bahçeleri, kimya sanayi, mutfak eşyaları, gemi sanayi, filtre sanayi, cezaevi çevre güvenlik çitleri ve daha pek çok alanda kafes tel yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında araba yedek parça ve sıva altı kullanımlarda da kafes tel tercih edilmektedir.

 Kafes Tel Çeşitleri Nelerdir

Kafes telinin PVC ve galvaniz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Çelik tele üst kaplama olarak çinko uygulanıp, yanına sıcak daldırma galvaniz uygulanmasıyla üretilmiş tellerle örtülmüş kafeslere galvaniz kafes tel denir. Bunun yanı sıra tellerin üstüne PVC kaplama eklenirse, bu telden örülen kafes teline de PVC kaplama kafes tel denir.  Kafes teli galvaniz olan türlerde, istenen yükseklikte üretim sağlanabilmektedir. Galvaniz tel, tümüyle kaplanması gereken alanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Kadıköy Kafes Tel Satış Kolaylığı

Kadıköy kafes tel satış hizmetimizle, piyasa koşullarını da ön planda tutarak müşterilerimize sağlamlık, konfor ve dayanıklılığa sahip kafes tel ürünlerini, uygun fiyata sunmaktayız. En yeni ürün ve modelleri görmek için araştırma yapıldığında pek çok kafes tel firması görülmektedir. Kafes tel, kolay kullanım tarzına sahip olması nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir.  Kaliteli kafes tel üretimimiz sayesinde, kuruluş günümüzden bu yana oldukça fazla rağbet gören Kadıköy kafes tel firmamız, son derece ekonomik fiyat tarifesiyle satış hizmeti sunuyoruz. Bu sayede geniş bir müşteri yelpazesine ev sahipliği yapıyor, rakip firmalardan daha fazla tercih ediliyoruz.

Kadıköy Kafes Tel Firmaları

Yüksek iş ahlakımızla siz sayın müşterilerimizin ilk tercihi olarak, tüm çalışmalarımıza önem veren bir firma olup, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Profesyonel bakış açısı ve tecrübeli kadromuzla, bilhassa bahçe dekorasyonu ve spor sahalarında kullanılan kafes tel ürünlerinin toptan, perakende satışı ve yerinde montaj hizmetlerini sunuyoruz. Kadıköy kafes tel firması olarak, hizmet uygulamalarımızda en önemli faktörün, kaliteli, sağlam ürün ve dayanıklılık olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Kadıköy’ün hangi bölgesinde olursanız olun bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Alanında profesyonel ekibimiz size en iyi çözümleri süratle sunacaktır.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Kadıköy çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kadıköy , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.