İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kartal Kafes Tel

Dış güvenlik sistemleri koruma gerektiren yerlerde son derece önemlidir. Birçok dış koruma güvenlik sistemleri bulunuyor. Bu güvenlik sistemleri bahçe, iş yeri, fabrika gibi yerlerde koruma amaçlı yapılan sistemlerdir. Kafes tel sistemleri bu koruma yöntemlerinden yaygın olarak kullanılan tel sistemlerindendir. Kafes teller genellikle hayvan barınakları, kümes, dış mekân korumalarında kullanılıyor. Kartal kafes tel firmamız, en kaliteli ve güvenli hizmetleri sizlere sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz her alana kafes tel hizmetleri sunuyoruz.

Kafes Tel Özellikleri Nelerdir

Kafes teller oldukça fazla kullanılıyor. Özellikle fazla kullanım alanları olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Kafes teller çelik ve galvanizli olarak türde incelemek mümkün. Çelik teller son derece kullanışlıdır. Mevsim koşullardan etkilenmiyorlar. Güneşten veya yağmurdan etkilenmeyen yapıya sahiptirler. Çelikten olduğu için paslanma yapmazlar. Dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanım sağlaya bilirsiniz. Bu sayede avantajlıdır. Kartal kafes tel firması olarak biz, siz değerli müşterilerimiz için her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden kalite ve uygun fiyat firmamız için son derece önemlidir. Sizlerin yaşam alanlarına kaliteli bir şekilde güvenlik e koruma sistemle sunuyoruz. Sizlerde firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız sayesinde güvenlik gerektiren her alan için destek alabilirsiniz.

Kartal Kafes Tel Fiyatları

Kafes tel fiyatları genellikle uygundur. Uygun yapıda olduğu için herkesin alabilmesi ve yaptırabilmesi kolaydır. Fakat kesin bir bilgi vermemiz doğru değildir. Kafes telleri uygulanacağı alanların boyutu ve uzunluğu yapılacak olan kafesli telin çeşidi ve kalitesi kafes tel fiyatlarının belirlenmesinde son derece önemli bir kavramdır. Bu yüzden kafes tel fiyatları her bölge ve kesimde farklılık gösterebilir. Kafes telleri Kesin ve net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Kartal kafes tel firmamız uygun fiyatlı bir firmadır. İhtiyaç duyduğunuz her alana kafes tel uygulamasını uygun fiyatlı olarak gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün almak istediğiniz zaman firmamızdan destek almanız yeterli olacaktır. Sizler için en iyisini yapmak istiyoruz. Bu yüzden kalite bizim en önemli özelliklerimizden bir tanesidir.

Kafes Tel Kullanım Alanları Nelerdir

Kafes tellerini ülkemizde birçok kullanım alanı vardır. Ve yaygın olarak kullanılan güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Uygun fiyatlı olması sebebiyle genellikle herkes tarafından tercih ediliyor. İnşaat alanlarında sıklıkla kullanılıyor. Kümes ve barınaklarda sıklıkla tercih edilen güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Çevre güvenliğini sağlamak için kullanılır. Madencilik sektöründe de kullanılıyor. Hobi için birçok aşanda kullanılıyor. Sınır belirlemede yaygın olarak kullanılıyor. Kartal kafes tel firması olarak en iyi ürünleri sizlere sunuyoruz. Sizler de herhangi bir bölgede kafes teli uygulaması yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak için firmamız en uygun firmadır. Gönül rahatlığı ile firmamıza güvenebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Kartal çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kartal , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.