Türkiye pazarında sektör lider İZOTECH® olarak müşterilerimize teknolojik ve modern ürünler üretip sunuyoruz. Modası geçmiş klasik ürünler yerine teknolojik ve sürdürülebilir depolama alanları, depo bölme ve makine güvenlik çitlerini sunuyoruz.

Kaliteye ve görünüşe önem veriyorsanız doğru yerdesiniz.

Sizin gibi aynı düşünceler içerisinde yer alan müşterilerimize doğru ürünü ve doğru zamanda %100 kaliteyi sunmak için çalışıyoruz. Satın almak zorunda olduğunuz için değil gerçek anlamda ürünlerimiz ihtiyaçlarınızı karşıladığı için satın aldığınızda işte o zaman doğru yolda olduğumuzu anlıyor olacağız ve sizler için sürekli olarak kendimizi geliştireceğiz. “Size söz veriyoruz işinize yaramayn, kullanışsız ve gereksiz harcama yapmamanız için size yardımcı olacağız.”

 

Demonte Ürünler
Ürünlerimiz tamamen demonte olarak üretilmektedir. Türkiye’nin veya Dünyanın neresinde olursanız olun fark etmez. Ürettiğimiz ürünlerimiz ihtiyaçlarınıza özel olarak üretilmektedir. Depo bölme alanları için veya makine güvenlik çit sistemlerimiz tamamen demonte kurulumu ile kolayca istenilen yerlere kurulumunu uzmanlık gerektirmeden yapabilirsiniz.

İZOTECH® ürünleri ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Firmamız güvenliği her daim ön planda tutmaktadır. Sizler için İZOTECH® Klasik ve İZOTECH® Premium olarak 2 farklı ürün seçeneği sunmaktadır. Aşağıda yer alan ürün gruplarına giderek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimizin kullanım alanları

Yerinde Ayarlanabilir
Sunucu Odaları
Depo Bölümleme
Yeraltı Depoları
Stok Odası Güvenliği

Makine Güvenlik Çiti

makine güvenlik çelik teller

Yeraltı Depoları

sığınak depo bölmeleri

Mobil Depo Bölmeleri

mobil depo alanı

İZOTECH® Modüler çelik hasır bölme sistemimiz, özellikle fabrikalarda ve depolarda kullanılmak üzere tasarlanmış, bir çelik panel sistemidir. Daha fazla denge için paneller zemine ve tavana sabitlenebilir. Sadece uygun maliyetli bir depolama çözümü değil, aynı zamanda çok esnek bir çözümdür. Çelik hasır bölümlerimizin güzelliği, tamamen sökülüp takılabilir olması ve başka bir yerde yeniden yapılandırma ve yeniden kullanım potansiyeli sunmasıdır. Bu avantaj, hem geçici hem de uzun vadeli uygulamalar için idealdir.

İZOTECH® tarafından tedarik edilen Çelik Hasır bölmeler depo ortamı göz önünde bulundurularak üretilmektedir; bu nedenle herhangi bir ısmarlama uygulama için uyarlanacak şekilde çeşitli yükseklik ve genişliklerde mevcuttur. Paneller, sağlam ve sağlam bir son kat için boru şeklinde kaynaklı bir çerçeve ile inşa edilmiştir.