İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Jiletli Tel

Maltepe jiletli tel firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada dış mekânlar çeşitli güvenlik sistemleri ile koruma altına alınıyor. Jiletli tel sistemleri dış mekânlarda kullanılan güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Yüksek koruma gerektiren ve tedirginlik duyulan her bölge ve mekânda kullanılan jiletli teller, yüksek seviyede güvenlik sağlıyor. Kullanım alanı oldukça fazla olduğu için insanların tercihi oluyor. Kaliteli ve huzur içinde yaşamak için jiletli tel sistemleri güvenliğinizi sağlayacaktır.

Jiletli Tel Kullanım Alanları

Jiletli tellerin kullanım alanı çok fazladır. Kullanımı son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Yüksek güvenlik sağladığı için güvenlik önlemleri arayanların ilk tercihi oluyor. Jiletli tel sistemleri dış mekânlarda yüksek koruma sağlıyor. İhtiyaç duyulan her alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özel mülk ve villaların bahçelerinde kullanılabilir. Çeşitli fabrikaları ve büyük sanayi sitelerinin dış mekânların güvenliğini sağlar. Yaygın olarak ülke sınırlarını belirlemek de kullanılır. Cezaevlerinde de kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Jiletli tel sistemlerini dilediğiniz tüm dış mekânlarda kullanabilirsiniz. Maltepe jiletli tel firmamız sizler için en kaliteli ve güvenli ürünler üretiyor.

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatları genellikle her bölgede farklılık gösterebilir. Jiletli tel fiyatları hakkında net bir bilgi vermemiz asla doğru olmaz. Çünkü uygulanacak olan alanının uzunluğu ve boyutu, kullanılacak olan malzemenin kalitesi her zaman jiletli tel fiyatlarında farklılık yaratır. Jiletli teller sizin istediğiniz ebat ve boyutları göre ayarlanabiliyor. Bu yüzden seçmiş olduğunuz ebat ve boyutları göre fiyatları değişir. Fakat sağladığı yüksek koruma ile bileklikten sistemlerinin fiyatları son derece uygundur. Sizlerde jiletli tel sistemleri yaptırmaya karar verdiğiniz zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Jiletli Tel Özellikleri

Jiletli teller birçok özellik sağlıyor. Kullanım alanı oldukça fazladır. Suç girişimlerinin önlenmesinde caydırıcı bir özelliğe sahiptir. Yüksek koruma sağlar. Üzerinde bulunan jiletleri sayesinde insanları caydırıcı özelliği vardır. Jiletli teller çelikten üretilmiştir. Kötü hava şartlarında etkilenmezler. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Kolay kolay kesilmez, eğilmez ve bükülmez. Paslanma ve küf yapmaz. Montajı son derece kolaydır. Beton zemin üzerine uygulanır. Uygulanması kolay olduğu için ve yüksek güvenlik sağladığı için insanların tercihleri arasındadır. Biz Maltepe jiletli tel firması olarak her zaman en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Maltepe Jiletli Tel Firmamız

Maltepe jiletli tel firması olarak biz, siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan ekipmanlar ile sizlere kaliteli hizmet sunmak en büyük hedefimizdir. Jiletli tel sistemlerinde kullanmış olduğumuz malzemeler son derece kalitelidir. Sizlerde jiletli tel sistemleri yaptırmaya karar verdiğiniz anda uzman arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Maltepe jiletli tel firmamız siz değerli müşterilerimizin bütün isteklerini kusursuz bir şekilde yerine getirecektir. Sizler de kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih etmeniz gerekiyor.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Maltepe , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.