İZOFENCE® Bahçe Çitleri

Değerli ziyaretçi sizler için Alman teknolojisi ile üretmiş olduğumuz endüstriyel ve bireysel panel bahçe çitleri çözümlerimiz ile bütçenize katkı sağlayacak yıllarca size hizmet edecek harika ürünlerimizi inceleyiniz.

10 YIL GARANTİ
Bizler İZOFENCE firması olarak müşterilerimizin daima mutlu ve sevindirici gelişmeleri bildirmek adına müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünlerimiz ürünlerimiz için yanlış duymadınız 10 yıllık PVC KAPLI TEL ÇİT garantisi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Sizlerde garantili ürün alın rahat edin.

İZOFENCE® Panel Çit

panel-cit-teli-izofence

İZOBARRIER® Mobil Çit

mobile-fence-izofence

İZOSecurity® Fence

securifor-3d-1

İZOBETTON® Blok

betonblok1

İZODEKO® Dekoratif Çit

dekoratif-fence

İZOGUARD® Double Çit

double-fencing-izocim

Makine Güvenlik Çiti

makine-guvenlik-citi-23

İZOFENCE® Premium

izofence-premium-urunler

Panel Çit Fiyatları

Her alanda kullanılan panel çit uygulamamız, uygun bütçede ve maliyetine fiyatlarla her ortamda güvenlik sağlar. Panel çit kullanım alanları oldukça geniştir. Bahçe, iş yeri, okul, sağlık sektörü gibi birçok alanda kullandığımız panel çit uygulamalarımız, peyzaj alanında da kullanılmaktadır. Bahçe güvenliğinde önemli bir yer tutan panel çit, caydırıcı bir sınırlandırmaya sahiptir.

Panel çit fiyatlarında modellerin büyük etkisi vardır. Panel çit modellerimiz; çim çit modeli, ahşap çit modeli, jiletli çit modeli, double çit modeli, fence modeli, mobil çit ve plastik çit olarak fiyatlar belirlenir. Model belirlendikten sonra sıra ölçü ve ebatlara gelir. Yükseklik, kalınlık, uzunluk, göz aralıkları gibi teknik özellikler maliyetleri belirleyici niteliktedir.

Panel Çit Nedir?

Panel çit; dekoratif olarak tasarlanmış, bulunduğu alanı sınırlandıran ve alan güvenliğini korutan tel örgü sistemleri arasında yer alır. Hava koşullarına dayanıklı olmakla birlikte birçok amaçta kullanılarak, güvenliği üst seviyeye çıkartır. Panel çit istenilen ölçü ve ebatta zemine monte edilerek yapılır. Bu nedenle bulunduğu alanda düşme ya da yamulma gibi sorunlar yaşanmaz. Betona ya da toprağa sabitlenebilir.

Her panel çit dikmesinde özel kapaklar kullanılmaktadır. Bu kapaklar ile çit sağlamlaştırılır. Tel örgülerin zarar görmeden uzun süre kullanımı kolaylaşır. Sıcak daldırma yöntemi kullanılarak galvaniz kaplama yapılır. Galvaniz üzerine uyguladığımız polyester statik ya da PVC kaplama ile uzun süreli kullanım sunuyoruz. Ahşap çit model tasarımımızı sizlere yakın zamanda sunacağız. Emperye olarak üretilen, direnç artıran cilalama yöntemi yapılan ahşap panel çit modelimiz ile çit sistemine yepyeni bir soluk getiriyoruz.

Bahçe alanınızda sizlere ayrı bir bölüm sunacağımız ahşap panel çit montajını özenle gerçekleştireceğiz. Panel çitlerin genel özellikleri teknik şartname üzerinde belirtilmektedir. Yapılan işlemler proje olarak tasarlanır ve uygulanacak malzemeler belirlenir. Mimarlık çalışmalarında oluşturulan projede yer alan panel çit modellerimiz, peyzaj mimari siparişleri olarak talep edilmektedir.

Panel Çit Ne İşe Yarar?

Çevre düzenlemesinde estetik bir görünüm sunan panel çit uygulamaları, birbirinden farklı çeşitlerde, renklerde ve ebatlarda kullanımınıza sunulmaktadır. Dilediğiniz panel çit alanına keşif adına gelen ekibimiz, uygulanılacak olan panel çit alanını tespit eder.

Yükseklik, renk, ebat ve detaylar konusunda proje çıkarılarak, uygulama titizlikle monte edilir. Sağlam bir yapıya sahip olan panel çit, zorlu hava koşullarında her zaman dayanıklıdır. Boyası yağmurda, karda ve güneşte solmaz, dökülmez.

Panel çit kullanım amacı güvenli yaşam dışında estetik yaşamı da kapsıyor. Görsel olarak şık duran çim çit, güvenliği sağlarken bunu dışarıya doğal bir görünüm olarak sunar. Güvenlik adına yapılan uygulamalar bazen kişileri rahatsız edebilir. Yaşam alanını korurken, huzurlu hissetmek isteyen herkese özel çim panel çit modelimiz hizmetinize sunulmaktadır.

Panel Çit Ne Demek?

Çit sistemleri arasında en çok tercih edilen, çevre estetiği adına birçok alanda kullanılan bir tel örgü sistemidir. Tel örgülerin sık oluşu dışarıdan gelecek materyalleri, canlıları engeller. Özellikle spor alanlarını sınırlandıran panel çit ile güvenli olarak spor yapılması sağlanır. Açık alanlarda yer alan bazı özel alanların sınırlanarak yerinin belirlenmesi adına panel çit doğru bir seçim olacaktır.

Uygun fiyatlarla her bütçeye hitap eden panel çit ile her alan daha güvenilir olacak. Bazı sahalarda panel çit üst kısmı da tel örgü sistemiyle kapatılabilmektedir. Yüksekliği 2,5 mt ya da özel ölçülerde yapılabilen panel çit dikmeleri yere sabitlendiğinden dolayı oynama yapmaz.

Panel Çit Fiyatları 2020

Panel çit yaptırmak adına sizlere sunduğumuz fiyat politikamız her zaman yüksek kalite düşük fiyattır. Bu anlamda panel çit uygulaması sunduğumuz her firma ya da kişisel alan bu çit sisteminden faydalanabilir. Panel çit çeşitlerimiz; mızraklı ve yarasa panel çit olarak sizlere sunulmaktadır.

Keskin panel çit; güvenliğin daha üst seviyeye çıkartıldığı çit sistemleri arasında yer almaktadır. Keskin çubuklu panel çit; panel çitler arasında örgü aralarına yerleştirilen ya da panel çit üzerinde keskin çubuklu tellerin kullanıldığı sistemdir. Bu sistemlerde çit güvenliği üst seviyede sunulur.

Hırsız ya da kötü niyetli kişilerin girişi engellenir. Bahçe güvenliğinde tercih edilmektedir. 2020 yılı panel çit fiyatlarımızı güncelledik. Her geçen dönem fabrika üretimlerimizi artırıyor ve fiyatlarda büyük değişiklikler yapmıyoruz.

Fiyat artışlarının sebebi genellikle hammadde kaynaklıdır. Birçok hammadde dolar bazında yurt dışından gelmektedir. Bu nedenle fiyatlarda artış yaşanabiliyor. Siz müşterilerimize en iyi şartlarda hizmet vermek adına bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.

Panel Çit Montajı

Panel çit; öncelikle uygulanacak alana göre üretilir. Talep edilen ölçülerde ve dikme sayısına uygun olarak belirlenen panel çit, zemin etüdü yapılır. Toprak ya da betona uygulanacak olan panel çit için uzman ekibimiz hazırlık yapar.

Uygulama yapılacak yere tek tek dikmeler monte edilir. Sağlamlığı kontrol edilerek panel çit uygulaması kısa sürede tamamlanır. Panel çit tel örgüleri yerleştirilir ve dayanıklı hale getirilir. Statik boya ya da PVC olan kaplama sayesinde uzun süreli kullanım sağlanmaktadır.

Montaj personelimiz işinde deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Zemin yapısına uygun olarak gerekli malzemelere ve ekipmana sahiptir. Panel çitte önemli olan direğin sabitlenmesi, ölçü ile belirtilen aralıklarda, istenilen cm derinliğinde çukurlar kazarak oluşturulur.

Çukurlara daha sonra direkler yerleştirilir. Bu şekilde beton direkler zeminde sağlam bir şekilde durur. Montaj işlemi direkler için sona erdiğinde tel örgü başlar. Tel örgü uygulaması esnasında direk üst kısımları kapaklarla kapatılır. Bu kapaklara direk klipsi denir. Baba direkler ise köşelerde tam dayanıklılık sağlar.

Panel Çit İmalatı

2006 yılı itibari ile çit sistemleri konusunda verdiğimiz hizmet tüm hızıyla devam etmektedir. Üretim kapasitemizle, daha kaliteli, ihtiyaca yönelik tasarım gerçekleştiriyoruz. Üretim alanımızda gerçekleştirilen panel çit ürünlerimiz, uygun fiyata mal edilerek, sizlerle buluşuyor.

Panel çit üretim alanımız 150.000 mt2 olup tüm taleplere karşılık verebilmektedir. Üretim kapasitemiz arasında bulunan çim çit 100.000 mt2’de, jiletli tel üretim alanımız ise 150.000 mt2 olarak tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Üretim bir ülkenin ekonomik olarak kalkınmasını sağlayan faaliyetler arasındadır.

Biz bu anlamda ekonomik kalkınmaya ürettiğimiz panel çitlerimizle destek veriyoruz. Üretim ağımızı, siparişlerimizi ve teslimatlarımızı daha hızlı yapabilmek adına sürekli çalışıyoruz. Yeni tasarımlar üretmek, farklı ihtiyaçlara karşılık bulmak adına sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz. Üretimimize yönelik tasarımlarımızın marka tescilini, patent tescilini, tasarım tescilini ve diğer üretime dair aldığımız belgelerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Panel Çit Fiyatları İstanbul

Panel çit fiyatları belirlenirken uygulanacak alan önem kazanır. Panel çit uygulamasında kullanılacak malzeme, alan büyüklüğü ve diğer etkenler fiyat belirlemeyi sağlamaktadır. Panel çit alanında yaptığımız çalışmalar, devasa üretim kapasitemiz ve üretim hızımız sizlere daha iyi hizmet vermemizi kolaylaştırıyor.

İstanbul’da uyguladığımız panel çit hizmetimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Panel çit dışında sunduğumuz yüksek güvenliğe sahip olan jiletli tel savunma alanında tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çim çitler ise estetik anlamında peyzaj mimarinin vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

1 Dönüm Tarlanın Çevresi Kaç Metredir?

1 dönüm tarlanın çevresini hesaplayarak panel çit sipariş etmek isteyebilirsiniz. Bunun için tarlanın ölçülerini vermeniz yeterli olacaktır. Bir dönüm tarla Topraklandırma Kanunu Hükmüne göre hesaplanırsa 1.000 mt2 olarak hesaplanır. Alan çevresi ise 30,31 mt boy, 30,3 mt en olarak hesaplanmaktadır.

Panel çit fiyatı alabilmek ve sipariş vermek adına dilerseniz bu ölçüler üzerinden fiyat isteyebilirsiniz. Fabrikamızda ürettiğimiz panel çit kurulumu ve montajı hizmeti verdiğimiz gibi sipariş üzerine talep edebiliyorsunuz. Alan ve çevre hesaplamalarını daha kolay yapabilmeniz adına dönüm hesabını kullanmanız gerekebilir. Bu konularda sıkıntı yaşanması nedeniyle özel olarak hesaplanmış toprak ölçümleri bulunmaktadır.

Panel Çit Ölçüleri

Panel çit kurulumu öncesi talep edeceğiniz alan için ölçü alınmaktadır. Her alanın eni ve yüksekliği değişkenlik göstermektedir. Panel çit için kullanılan ölçüler değişkenlik gösterir ve standart bir ölçü yoktur.

Üretim alanımız bu konuda birçok ölçüde üretim yapmamızı sağlamaktadır. Spor sahaları için kullanılan panel çitlerde; basketbol, voleybol, golf, futbol, havuz, tenis ve daha birçok alanda farklı ölçülerde kullanılmaktadır.

Hastane, bahçe, okul, anaokulu, diğer eğitim kurumlarında panel çit kullanıl ölçüleri alana uygun yapılır. Panel çitlerin belirli ölçü ve tel kalınlıkları bulunmaktadır. Buna rağmen dilediğiniz ölçü siparişlerini gönül rahatlığıyla verebiliyorsunuz. Fabrikadan size ulaşan panel çitlerinizi zarar görmeden alacaksınız. Tarlanızı ya da arsanızı ölçmekte zorluk yaşıyorsanız ve sadece sipariş olarak teslim almak istiyorsanız, müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları İstanbul

Panel çit fiyatları oluşturulurken kullanılacak olan malzeme önemlidir. Özellikle zemin keşfi sonrası netleşen montaj malzemesi de fiyatı etkileyen unsurlar arasına yer alır. Uzaktan fiyat talebinde bulunmak için ölçü belirtmeniz önemlidir.

Arsa, tarla, arazi gibi hesaplaması zor olan alanların Topraklandırma Kanunu’nda belirli emsal ölçüleri dikkate alınır. Bu alanda tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere sunduğumuz öneriler doğrultusunda kolaylıkla fiyatlandırma yapılabilir.

Panel Çit Klips

Plastik panel çit klipsi, montaj sırasında panel çit direklerini sabitlemek adına uygulanan malzemedir. Elektrostatik galvaniz kaplama ile üretilir ve çit yapısını bozmaz. Panel çit klipsi, istenilen renkte panel çit uygulamasıyla aynı renkte tasarlanır. Estetik görünüme önem veriyor ve panel çit tasarımlarımızla çevre güzelliğine katkıda bulunuyoruz.

Çit panellerin klips sayesinde daha sağlam hale gelmesi ve tel örgülerin direklerden çıkmaması sağlanır. Çit uygulamalarımızda klips gibi her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılır.

Bu nedenle plastik olan bu parça, çit direklerinde ayrılmaz bir bütün olarak görünür. Panel çit klipsleri kullanılmadığında, direklerin üzerinden tel örgüler çıkabilir. Bu doğal yollarla olabileceği gibi kötü amaçlı kişiler tarafından geçiş yolu açmak adına yapılabilir. Göz aralıkları dar olduğundan dolayı, bahçe makası gibi materyallerle, telleri kesmek isteyen kişilerin bu hedefine ulaşmaları mümkün olmaz. Klips her sektörde kullanım amacına uygun bir sabitleyicidir. Klipsler panel çit üzerinde yapay ya da sonradan monte görünümü vermez.

Panel Çit İşçilik Fiyatları

Panel çit montajı zor bir iştir. Tek tek uygulanan zeminde, her monte işlemi titizlikle yapılmalıdır. Bu nedenle işinde uzman ekibimiz tarafından özenle yapılır. Ortaya çıkan işçilik oldukça kalitelidir. Dolayısıyla beğenilen bir sonuç ortaya çıkar. 15 yıldır gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, referanslarımız ve üretimlerimiz başarılı sonuç vermiştir. Sizinle birlikte büyüyor ve her geçen sürede daha çok üretiyoruz. Farklı tasarımlar gerçekleştirerek, yaşam kalitenizi ve güvenliğinizi artırıyoruz.

İkinci El Panel Çit Fiyatları

Çit sistemlerinde yepyeni bir uygulama başlıyor. Her üründe olduğu gibi 2.el panel çit hizmeti de yoğun talep görmektedir. Birçok firma tarafından kullanılmayan panel çitlerin onarılarak yeni bir görüne kavuşması sonrası daha uygun bütçeye sunulan 2. el panel çitler, hizmetinize sunulmaktadır. 2. el panel çit maliyeti düşük, yenilenmiş ve oldukça kullanışlı çit fiyatları arasındadır. Kullanımı sıfır gibi dayanıklı, ölçülerin uygun olması halinde alanınıza uygulayabileceğimiz panel çit çeşitleri arasında yer almaktadır. Panel çit boyutları için görüşme yapabilir ve 2. el panel çit boyutlarının ayarlanması konusunda destek alabilirsiniz.

Panel Çit Fabrikası

Fabrikamızda ürettiğimiz panel çitlerimiz, malzeme kalitesi, usta imalat ve tasarım ekibimizin yanı sıra teknolojik makinalarımız ile üretilmektedir. Her bir panel özenle üretilmektedir. Bazı alanlara standart olarak üretilen ve yükseklik olarak standart ölçülerin kullanıldığı panel çit üretimleri yapılmaktadır.

Özel siparişler ise standart dışı yapılan ve alana uygun olarak tasarlanan ölçülere sahip olan panel çitlerdir. 150.000 mt2 gibi geniş bir alanda ürettiğimiz panel çit ve diğer ürünlerimiz ayrı alanlarda kolaylıkla üretilir.

Her alan 150.000 mt2’ye sahiptir. Panel çit fabrikası olarak ilk elden üretim yapıyor ve sizlere aracısız fiyatlar sunuyoruz. Uygun maliyetlerde, daha az kar marjı gözeterek yaşam alanlarına katkı sağlıyoruz. Biz çit üreten büyük bir aileyiz. Her alana sunduğumuz çitlerimizle güvenli uyumayan kimse kalmasın istiyoruz.

Güvenlik adına sunulan tüm hizmetler arasında panel çit ürünlerimizin, birçok olumsuzluğun önüne geçmektedir. Kapıya kadar ulaşamayan bir hırsızın, güvenlik kamerasına yansımasına gerek kalmayacaktır. Bahçenizden izinsiz çiçek koparan olmayacak. Panel çit modellerimizi özenle üreterek, emeğimizi ilk size sunuyoruz.

Panel Çit Ankara

Panel çit olarak Ankara bölgesine de hizmet sunuyoruz. Türkiye geneline hizmet veren firmamız ve üretime hazır fabrikamız ile Ankara bölgesinde her alanı yaşanır hale getiriyoruz. Güvenli bölge olan Başkent Ankara’da bulunan askeri bölgeler, konut yapıları, site çevresi, inşaat alanı, okul, park, market, hastane ve daha birçok kuruma yönelik panel çit uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalarımızda panel çit talep edilen alanın ihtiyacı olan her şey kâğıda dökülür. Güvenliğe ihtiyacı olan alanları güvenliğini artıracak alanlara panel çit dışında, jiletli tel uygulaması yapılabilir. Bazı alanlarda görselliği bozmamak adına çim çitlerimiz kullanılmaktadır.

Panel Tel Çit Fiyatları

Panel çit sistemleri, güvenlik ve kullanım metrajına göre fiyatı artar. En makul fiyatta olan panel çitler dışında, jiletli, bıçaklı ve keskin teller kullanılabilir. Yüksek güvenliğe sahip olan bu çitlerin sökülmesi ve montajı mümkündür. Talep edilmesi halinde çit sökme ve alan değiştirme işlemi yapılabilmektedir.

Kullanım alanı dışında farklı alana taşınması halinde ölçü değiştirme işlemi için. Firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşterilerimize özel fiyat teklifimiz her zaman piyasa fiyatının en iyisidir. Birim, mt2 ya da toplam fiyat alabilmek adına firmamıza ulaşım sağlayın. Bilgilerinizi alan müşteri hizmetleri yetkilimiz, sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Panel Çit Fiyat Hesaplama

Panel çit hesaplaması yapılırken farklı yöntemler kullanılabilir. Alan hesaplaması adına panel çitin yapılacağı alan yüksekliği önemlidir. Uzman ekibimiz tarafından kolaylıkla belirlenecek olan bu ölçüler, uzaktan fiyat almanız adına sizin için zor olabilir. Öncelikle ölçüm yapmanız gereken alanı belirlemeniz gerekmektedir.

Boş bir arazi, tarla, arsa ya da dönüm olan yerlerde öncelikle alanın dönüm bazında ya da mt2 bazında ölçümünü sağlamanız gerekmektedir. Topraklama Kanunu ya da diğer hesaplama seçeneklerinden yararlanarak hesaplama yapabileceğiniz gibi alanın dikdörtgen ya da kare olmasına göre çevre ve alan hesaplaması yapabilirsiniz. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz. Bazı alanların resimlerini paylaşmanız halinde fiyatlandırma yapılabilmektedir. Aynı zamanda keşif yapan ekibimiz tarafından net ölçüler hesaplanarak tarafınıza fiyat teklifimiz sunulur.

Panel Çit Kapı

Her sınırlı alanın olmazsa olmazı kapılar, panel çit tasarımımızda da bulunmaktadır. Tek bir noktadan verilen kapı bazen giriş çıkış olarak farklı noktalardan da verilebilir. Kapı sistemi, çit kullanımında önemlidir. Özellikle bazı spor komplekslerinde izleyicilerin giriş çıkışı, sporcuların giriş çıkışı bu kapılardan sağlanır. Özel olarak kurulmuş panel çitlerde kapı güvenlik kontrol noktası görevi görebilir. Bazı sporların maçlarında güvenlik görevlisi tarafından giriş çıkış kontrol edilebilir.

Panel çit kapılarında kullandığımız kilit sistemi ile sınırlı ve güvenli alana giriş çıkış önlenmiş olur. Kötü niyetli kişiler tarafından giriş yapılması engellenir. Basketbol sahalarında kullanılan panel çit uygulamalarımızda kapı bulunduğu gibi, üst kısmı kapalı çit sistemleri uygulanır. Top kaçması, dışarıdan yabancı cisim girişi engellenir ve güvenlik oluşturur.

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Bazı panel çit alanları yumuşak toprağa sahip olabilir. Beton ise panel çit uygulaması adına önemli bir zemindir. Panel çit sağlam olmalıdır. Bu nedenle rüzgârlı, şiddetli hava olayları, kar ya da yoğun yağış durumunda dayanıklı olmalıdır. Basınca ve darbelere mukavemet göstermelidir. Panel çit kullanımlarının tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında uzun yıllar kullanılabilmesidir.

Montaj ekiplerimiz alana gelmeden önce eksiksiz olarak gerekli tüm teçhizatı alır. Kullanılacak alanda olumsuz durumlar, olasılıklar hesaplanır. Bu şekilde kesintisiz ve aksilik olmadan montaj işlemi tamamlanır. Her çit direği sağlam bir şekilde dikilir, klipsleri kapatılır ve montaj bitiminde tüm malzemeler kontrol edilir. Artık güvende olacağınız panel çit için dilerseniz kapı uygulanır.

Dekoratif Panel Çit Modelleri

Panel çit modelleri arasında çit direkleri dışında kullanılan malzemelerde değişiklik olabilir. Taleplerinize uygun olarak yeniden tasarlanan ürünlerde tel örgü aralıklarına özel bıçaklar yerleştirilebilir. Jiletli sistemin de uygulanabileceği panel çit modellerinde, hırsızların tırmanmasını engellemek adına, panel çit üst kısmına dikenli teller, kesici çubuklar, mızraklar ya da farklı modellerde materyaller yerleştirilebilir. Bu modeller yaşam alanınızda ne kadar güvenlik istemenizle alakalıdır.

Bunun dışında görselliğe önem veren müşterilerimize özel olarak çim çit uygulamamız bulunmaktadır. Bu çit modelimiz, doğal görünümü seven ve yeşil görünümü bozmak istemeyenler için cazip bir seçenektir. Peyzaj alanında yapılan tüm çalışmalarda panel ve bordür kadar kullanılan en iyi sınırlandırma malzemeleri arasında yer alır. Özellikle bahçelere uygulanan çim alana uyum sağlayarak, doğallığı bozmaz. Dekoratif çit modellerinde tel örgü yerine farklı materyaller kullanılabilir. Çit aralıklarına farklı şekillerde uygulamalar yapılır.

Panel Çit Hangi Şehirlere Teslimatınız Mevcut?

Panel çit taleplerinize en iyi şekilde cevap verebilmek adına üretim ve satış ağımızı genişletiyoruz. Tüm alanlara ve Türkiye geneline sunduğumuz ürünlerimizi, sizlere ulaştırmak adına teslimat yapıyoruz. Bölgesel teslimatlar için firmamızla görüşmeniz ve randevu almanız önemlidir.

Dilediğiniz panel çit uygulamamız hakkında ekibimizden bilgi alabilir ve fiyat teklifimizi talep edebilirsiniz. Fiyatlarımızı uygun bulmanız halinde gerekli anlaşma şartları ekibimiz tarafından sizlere iletilir ve anlaşma yapılır.

Kısa sürede ürettiğimiz ürünleri teslimat süresinde sizlere sunmaktayız. Güvenliğinizi zamana bırakmamanız adına hızla sizlere hizmet sunuyoruz. Fiyatlandırma, üretim, montaj ve teslim süresini sizlere belirttiğimi zamanda sunuyoruz. Sorunsuz çalışmalarımızın neticesinde sizlerle mutlu ayrılıyoruz.

Panel Çit Makinası

Panel çit üretimlerimizi gerçekleştirmek adına sahip olduğumuz tüm cihazları son teknolojik sisteme uygun olarak satın alıyoruz. Dünyaca ünlü makina firmaları tarafından üretilen ve dünyada kullanılan cihazları, üretimlerimizde kullanarak tasarruf yapıyoruz.

Kaliteli makinalarla çalışmamız sonrası hızlı üreterek zamandan tasarruf ediyoruz, cihazların enerji dostu olması sebebiyle daha düşük maliyette üretim yapıyoruz. Biz bu anlamda maliyeti düşürdükçe fiyatlarımızı sizlere en uygun haliyle sunuyoruz. Panel çit günümüzde oldukça fazla kullanım alanına sahip sınır malzemesidir. Bu sınırı belirlemek sizin elinizde oluyor. Uygulama işlemi için bizden destek istemeniz yeterlidir.

Panel Çit Direği

Panel çit direkleri ana kolon görevi üstlenmektedir. Direkler plastik olabildiği gibi metal ve beton ürünlerden de oluşabilmektedir. Panel direklerin kullanımında yere tam olarak sabitlenen ve özel kaplama yapılan panel direklerinde kullanımındaki dayanıklılık, direklerin kalitesinden kaynaklanır.

Direklerin sabitlenmesi ve klipslerle üstten kapatılması, kullanılan çit telini de korumaktadır. Direklere tel örgüler yerleştirilir ve üstte klips olduğu için çıkmaz. Panel çit direkleri istenilen ölçülerde sizlere sunulabiliyor.

Direklerin yüksekliği aynı zamanda korunmanız gereken alanı belirliyor. Korunacağınız alanın ne kadar yüksek olacağını istediğiniz ölçüyü talep ederek belirlemeniz mümkün. Bazı özel mülk duvarları oldukça yüksektir. Bu nedenle bu sınırlandırma yapan malzemeyi tam koruma adına kullanmak isteyen birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Bunun dışında saha alanlarının büyük olması, direklerin yüksek olmasını gerektiriyor. Üretim alanımızda dilediğiniz kalınlık ve yükseklikte özel ölçülere uygun olarak üretim yapabiliyoruz. Direk kullanımında tamamlayıcı malzeme klipstir. Bu nedenle bahçe direklerinin amacına uygun bir hizmet vermesi adına klips mutlak suretle kullanılmalıdır.

Panel Çit Birim Fiyatı

Panel çit birim fiyatlarını talep etmeden önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Piyasada panel çit olarak satın birçok ürünün malzeme içeriği son derece kalitesizdir. Dolayısıyla uzun süre kullanılabilecek olan ürünlerin kısa sürede bozulmasına, devrilmesine ya da boyasının dökülmesine neden olabilirsiniz.

Panel çit araştırmalarında öncelikle malzeme içeriği ve teknik bilgi hakkında bilgi alınması gerekir. Kullanılan materyal, ölçüler, montaj hizmeti, kullanılan boya ve kaplama öğrenilmesi gereken öncelikli konulardır. Üretim gerçekleştirmeyen birçok aracı firma tarafından belirtilen ürünler daha sonra sizlere sorun yaratabilir. Bu nedenle fabrikamızda üretim yaptığımızda sizlere sunacağımız hizmet gibi bir hizmeti bulmanız mümkün değildir.

Taleplerine karşılık verebilmek adına dilediğiniz her sorunun cevabını müşteri temsilcimizden almanız mümkün oluyor. Bu anlamda birim fiyatlarını bizleri arayarak öğrenebiliyorsunuz. Birim fiyatları aldığınızda bu fiyatlar doğrultusunda hesaplama yapmanız mümkün olabilir. Siz, alan büyüklüğünüze göre bizden güncel bir fiyat listesi talep etmelisiniz. Panel çit birçok kişinin sadece satın alarak montajını uygulayacağı bir sistem olmayabilir. Sökülmesi ve yeni alana montajı bizler için kolay olsa da sizlere kâbus gibi gelebilir. Bu nedenle profesyonel hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Panel Çit Metre Fiyatı Ne Kadar?

Panel çit mt fiyatı hesaplamadan önce, uygulama ya da sınırlama yapılacak alanı belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra panel çit modellerini inceleniz ve bu modeller hakkında bilgi edinmeniz önemlidir. Düşündüğünüz panel çit kullanma amacınız, hangi panel çit modeline ihtiyaç duyduğunuz gibi soruları cevaplamanız önemlidir.

Daha profesyonel fikir almanız adına sizlere ekibimiz yardımcı olacaktır. Panel çit için mt2 hesaplaması yapılırken alanın niteliği göz önünde bulundurulmalıdır. Alan zemini yine dikkate alınacak olan işlemler arasındadır. Montaj, malzeme, çit modelleri, en, boy, ek malzemeler belirlenerek maliyete eklenir. Bu nedenle belirli bir mt fiyatı verilse de kesin sonuç adına tam ölçü gerekmektedir.

Firmamız tarafından size özel en uygun fiyattan yararlanmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Kaliteli bir panel çit için sadece bir kez para ödemeniz yeterlidir. Kullanımı oldukça uzun olan panel çitlerimiz dayanıklılığı konusunda müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Birçok çit modelinde kullandığımız malzeme kuruluş yılımızdan beri hala kullanılmaya devam edilen çitlerdir. Sizlerin güveni ve tavsiyesiyle her geçen gün çalışma alanlarımızı artırıyoruz. Korozyona ve her nevi olumsuz şartlara dayanıklı yapıya sahip olan panel çit, yapılacak en güvenli yatırımdır.

Panel Çit Üretim Makinası Fiyatları

Panel çit üretim noktamızda bulunan makinaların her biri, panel çitleri sizlere kaliteli ve hızlı ulaştırmamızı sağlıyor. Panel çit üretimimizde kullandığımız birçok materyal, sağlam bir sonuç elde etmemizi sağlıyor. Makinaların teknik özellikleri, teknolojik yapısı ve özel olarak üretilmiş olması, yatırımlarımızı sizlere daha iyi hizmet vermemiz adına kullanmamıza teşvik ediyor. Kaliteli üretim, kaliteli ekipman ile oluşur. İstediğiniz ölçülerin ortaya çıkabilmesi adına size özel üretim yapan makinalar kullanıyoruz.

Tel örgü, direk, klips, çim tel ya da jiletli tel uygulamalarımızda her üretim alanında ayrı makinalar kullanılmaktadır. Galvaniz tel üretimi konusunda da oldukça fazla makina kullanılmaktadır. Her malzeme özel olarak ham madde şeklinde gelir ve fabrikamızda üretilir. Yüksek yatırım gerektiren makinalarımız ile 2006 yılından itibaren üretim kapasitemizi durmadan genişletiyoruz.

Panel Çit Teknik Şartnamesi

Panel çit uygulamalarında öncelikli olarak teknik şartnameye uygun olarak çalışma yapılır. Bu teknik şartname örnek olarak sizlere sunulmuştur. Panel çit teknik şartnamesine göre; beton direklerde taban kısmı 12×12 cm, uç kısım 10×10 cm olmalı. Bu ölçülerde olacak şekilde C 400 doz beton, 6 mm olacak şekilde 4 adet revrülü demir kullanılmalı.

Kullanılan her 25 cm ölçüde 4 mm etriye demiri kullanılmalıdır. Çelik kalıplara dökülmeli ve buhar küründe kurutulmalıdır. Direklerin özelliği deveboynu direk olup, 240 cm olmalıdır. Direkler arasındaki aralık 250 cm olmalı. Köşelerde 25 m ölçüsünde bir adet olmak üzere payanda direği konulmalıdır. Direkler; montaj yapılırken öncelikle 50 cm çukurlar kazılmalı, yeterli miktara ulaşan çukurlara direkler monte edilmelidir.

H teli yani fens teli 50×50 mm göz aralığı, 150 cm yükseklik ve 3,00 mm tel kalınlığına sahip olmalıdır. Bu tel niteliğinin galvaniz olması gerekmektedir. Galvaniz kullanım miktarı ise en az 120 gr olmalıdır. Direklerin deveboynu kısmına 3 sıra olmak üzere galvaniz tel uygulanır. Tel çitin üzerine, ortasına ve altına gelecek şekilde 3 sıra halinde gergi tel olarak çekilir.

2 adet olması gereken kapı, 5 mt yüksekliğinde, çift kanat ve tel kafes kapı olmalıdır. Montajda kullanılacak olan baba direği 100x100x3 mm boyutuna sahip olmalı, H:200 cm olması gereken profil baba direği olarak kullanılmalıdır. Tel çit uygulamasının yapılacağı alan ise 3.000 mt olmalıdır.

Panel Çit Modelleri

Panel çit modellerimiz arasında dekoratif çit, mobil çit, double çit, jiletli çit, fence, çimli çit, beton blok, plastik çit ve ahşap çit bulunmaktadır. Dekoratif çit uygulamamız farklı tasarımlardan hoşlanan kişilere özel olarak üretilmektedir. Metal klips kullanılan dekoratif çit özellikleri oldukça farklıdır. Profil direk için galvaniz ve elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. 4-4,5 mm tel kalınlığına sahiptir.

50×150 mm göz aralığı ile gözünüzden hiçbir şey kaçmaz. Flansch malzeme ile sızdırmaz özellik, 2500 mm panel genişliği, panel yüksekliği 500mm-2400mm arasındadır. Kullanım alanı geniş olup yaşam kalitesini yüksek tutmayı seven kişilere özel farklı modelleri bulunmaktadır. Çevre güvenliğinizi sağlar ve şık bir görünüm sağlar. Dekoratif çit modellerimiz double ve single şeklinde iki model olarak sunulmaktadır. Her bütçeye uygun modellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Mobil çit; yükseklik 0,50cm-200cm, 200 cm uzunluk, 5cmx15cm göz aralığı, 4mm-5mm kalınlık, galvaniz üzerine polyester fırın boya olarak teknik özelliklere sahiptir. Mobil çit özellikle portatif kullanıma özel olarak tasarlanmış çit sistemleri arasında yer almaktadır. Şantiye gibi alanlarda dönemsel olarak kullanılır ve güvenlik sağlar. Duvara monte edilen mobil çitler kolaylıkla demonte hale getirilebilmektedir.

İsteğe özel üretime uygundur. Ölçüler farklılık gösterebilir. Bahçe alanında ya da barınak gibi alanlarda mobil çit kullanımı kısa süreli alan sınırlaması adına işlevsel özelliklere sahiptir. Double çit; renk kataloğundan belirtilen renkleri seçebilir ve double çit siparişinizi verebilirsiniz.

Talebe uygun ebatlarda üretimi mevcuttur. Dikey çubuklar; 8 mm yatay, 6 mm olarak üretilir. Daha sağlam bir yapı adına ek güç oluşturmak adına ağır kalibre özellikli çift yay, telli olup düz profiller arasındadır. İlk bakışta daha güçlü güvenlik görünümü sağlayan double çit, farklı çubuk sayılarında haddesiz üretilmektedir.

Aynı zamanda flansch ve flansch olmadan üretim gerçekleştirilmektedir. Birçok mimarlık ve peyzaj projesinde öncelik verilen çit sistemleri arasındadır. Jiletli tel çit; üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda kullandığımız çit modellerimiz arasında en güçlüsüdür. Özel olarak ürettiğimiz modelimizde, artık daha fazla düzlemsel ve helezon jilet kullanmadan güvenlik sağlıyoruz.

Görünümün önemli olduğu günümüzde, görüntü kirliliğine dair her şeyi unutuyoruz. İzorazor markamız ile yüksek güvenlik sağlarken gözle görülmeyen jilet yapısı sunuyoruz. Fence ile klasik çit görünümüne dönüş yaşanıyor.

Modern halde kullanılan Fence panel çit görünüm ve güvenlik adına farklı bir tasarıma sahiptir. Çimli çit; restoran, tesis, park, cafe, bahçe, hastane gibi birçok alanda doğal görünümü bozmadan güvenlik imkânı sunuyor. Yemyeşil bir doğada, gizli bir güvenlik sistemi gibi duran çimli çit sizlere güvenliğin soğuk yüzünü göstermeyecek.

Beton blok; çit kurulumuna katkı sağlayacak yepyeni bir üründür. Henüz ar-ge çalışmaları devam eden ürünümüzüm kullanımı özellikle toprak alanlarda işi kolaylaştıracaktır. Teknik özellikleri; 20 cm’den başlayan ve talebe göre 2 km uzunluğa kadar giden yüksekliğe sahiptir. Beton panel uzunluğu 245 cm, 5,5 cm kalınlığı olarak teknik özelliği bulunmaktadır.

Daha hızlı ve kolay montaj adına heyecanla kullanılmayı beklemektedir. Beton blokların monte edilmesinden sonra panel çit panel betona monte edilir. Plastik çit; kompozit yükseklik 90 cm ile 210 cm arasındadır. Çit uzunluğu 200 cm, kalınlık 5 cm, plaka yükseklik ise 30 cm’dir. Malzemesi PVC olarak üretilmiştir. Dayanıklı ve daha uygun maliyete çit isteyenlere uygun bir üründür. Ahşap çit; yükseklik 100 cm ile 200 cm’dir. 200 cm uzunluk, 3 cm kalınlık ve plaka yüksekliği 18 cm’dir. Plakalar derzli olup, ahşap %100 doğaldır.

Kestane ağacından üretilmiştir. Renk seçeneği doğal ahşap rengi olup, emperye yapılan ürün fırınlanmıştır. Bu nedenle kurtlanma ya da çürüme yapmaz, dayanıklılığı artırma özelliğine sahip cila uygulaması yapılmıştır. Jiletli çitlerde üst bölmelere özenle yerleştirilen jilet dışarıdan gelen müdahalelere karşı sert cevap niteliğindedir. Yaralanmayı göze alacak çok kişi yoktur. Özellikle jilet yaralanması kötü niyetli kişiler tarafından kötü sürpriz niteliğindedir.

Fiyatlandırılma yaparken özellikle maliyeti etkileyen jiletlerin kullanım yoğunluğu dikkate alınmaktadır. Tırmanışlara karşı koymak adına çit üzerine spiral olarak yerleştirilir. Özellikle jiletlerin helezonik kullanımı ya da spiral düzeni tırmanmayı imkânsızlaştırır. Piyasada bulunan diğer çit modellerini de talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirebiliyoruz. Günümüzde kullanılan panel çit modelleri; motif, çam, pirana, mızrak, single, double, kare, J9, boru direkli, seyyar, yarasa gibi farklı modellerden oluşur.

Panel Çit Nasıl Kesilir?

Panel çit siparişlerinizde ya da daha sonra çit alanınızı değiştirmek istediğinizde, panel çit nasıl kesilir sorusunun cevabını bulmak isteyebilirsiniz. Panel çitlerin kesilmesi için özel makinalara ihtiyaç bulunmaktadır. Talebinize uygun ölçülerde çitlerin kesiminiz, teknolojik makinalarımızda gerçekleştiriyoruz. Panel çit kesiminin düzgün olması ve çitlere zarar vermemesi adına özel tekniklerle kesim işlemini gerçekleştiriyoruz.

Panel Çit Kullanım Alanı

Panel çit kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sunuluyor. Kullanılacak alanlar arasında ilk sırada bahçe bulunmaktadır. Bahçe; yaşam alanını güzelleştiren, peyzaj çalışmaları yapılan, birçok uygulama ile güvenlik sağlanan bir alandır. İçerisinde bulunan konutun güvenliği, dışarıdan gelecek tehlikelere karşı kullanılan bahçe çitleri içerisinde en fazla görünüm adına çim çitlerdir. Doğal görünümü bozmadan yapılan çim çitler yeşil bir görüntü sunar.

İsteğe göre dekoratif panel çitlerin kullanımına jiletli göz aralıkları eklenerek güvenlik artırılabilir. Spor sahaları içerisinde basketbol sahalarında kapılı panel çitlerin kullanımı yoğundur. Aynı zamanda tel örgülerle üst kısım tamamen kapatılarak her alandan güvenlik sağlanabilir. Sahaya yabancı cisimlerin gelmesi, araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kazaları önlemesi ve güvenli alan oluşturmak adına önemlidir. Futbol maçlarının düzenlendiği alanlarda ise seyirci güvenliğinin sağlanması adına mobil ya da panel çit kullanımı uygulanır. Bu şekilde kullanılan çit kapılarında giriş çıkışlar güvenlik kontrolü ile yapılabilir.

Golf sahalarının görünümünü bozmamak adına kullanılan çim çitler, çim sahaya sahip olan golf alanlarının estetik görünümünü bozmuyor. Panel çit jiletli olarak askeri bölgelerde kullanılan en güvenli çitler arasındadır. Bu çitler bazı güvenlik gerektiren ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde, hapishanelerde özelleştirilmiş olarak kullanılabiliyor.

Eğitim alanlarında özellikle anaokulu ve kreşlerde sıklıkla kullanılan panel çitler, çocukların güvenliğini sağlamak adına kullanılır. Göz aralıkları daha sık tutularak, çocukların aralıklardan kaçmasının önüne geçilir. Okullarda ise çit kullanımı kötü niyetli kişilerin okula girmesini engellerken, çocuklarında okul yönetimi bilgisi haricinde dışarı çıkması engellenmiş olur.

Panel Çit Kullanmanın Avantajları

Panel çit kullanmak elbette bulunduğu alana birçok avantaj sağlıyor. Güvenlik tedbiri olarak yapılan her işlem ve uygulama caydırıcı niteliktedir. Hırsızların ya da kötü niyette olan kişilerin alanınıza izinsiz girmesi önlenmiş olur. Kendinizi daha güvende hissedersiniz. Birçok panel çit modelimiz sık göz aralıkları ve jiletleriyle tırmanmayı engeller. Tırmanmak istediğinde ise yaralanmasına sebep olarak olası hırsızlığın önüne geçersiniz. Çit kullanımı sadece güvenlik adına değil, çevre düzeni adına da önemlidir. Yapıların iç içe girmesi, yolların bahçeye yakın olması bireyleri rahatsız eder. Dışarıdan gelebilecek yabancı cisimler, canlılar ya da kişilerin sınırlamadığınız yaşam alanınıza girmesi daha kolay olur. Bunun önüne geçmenin yolu ise girilemez ifadesini panel çit ile kullanmanızdır.

Panel Çit Uygulaması Nasıl Yapılır?

Panel çit uygulaması yapım süreci kolay bir süreç değildir. Üretim olarak alınan siparişler doğrultusunda malzemeler işlenir. Özel ölçülerde üretilen malzemeler için belirlenen tasarım uygulaması tek tek yapılır. Panel çitlerin ölçüye göre hazırlanması adına üretilen malzemelerin kesim işlemi yapılır. Direkler, klips, galvaniz, özel jiletler, renkler ayrı ayrı tasarlanır. Her işlem ayrı fabrika alanında uygulanır.

Fabrikamızın geniş olması tüm bu işlemlerimizi daha rahat yapabilmemizi sağlıyor. Panel çit uygulamasında en önemli işlem ölçünün doğru alınmış olması ve tasarımın belirlenmesidir. Ahşap çit ve beton blok adına Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmaların bitiminde sizlere daha farklı tasarımlar sunabileceğiz. Panel çit modellerimizin belirlenmesi, üretim sonrası sizlere ulaştırmak adına büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Siparişlerinizi dilerseniz gönderiyoruz, dilerseniz montajını yapıyoruz. Uygulama sırasında titizlikle çalışma yapılması önemlidir. Üretilen panel çit ürünümüzün teslimatını kullanım alanına gerçekleştiriyoruz. Montaj işlemi için öncelikle belirli aralıklarda teknik şartnameye uygun olarak planlama yapıyoruz. Belirlenen aralıklarda çukurlar kazarak beton direklerin sabitlenmesini yapıyoruz. Her direk aralığı eşit olacak şekilde yerleştiriliyor.

Bunun dışında yapılan tüm işlemler ise çitlerin uygulanması ve direk üstlerine klipslerin yerleştirme işlemidir. Mobil çit uygulamasında sizlere sipariş olarak gönderdiğimiz çitleri kullanmanız adına duvar olması gerekmektedir.

Duvara monte edilen çitler bu şekilde güvenli bir ortam sağlıyor. Toprak zeminde uygun çit yapılması adına bizden destek almanız mümkündür. Çit uygulamasında kullanılan malzemeler arasında plastik çitler de mevcuttur. Kullanım alanınız hangi olursa olsun uygulaması tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bulunduğunuz bölge, siparişiniz ve yapılacak işleme göre montaj tarafımızdan ya da tarafınızdan yapılabilir.

İstanbul Panel Çit Sipariş Gönderimi

Sevkiyat araçlarımızın yoğunlukta olduğu siparişlerimiz, tarafınıza teslim edilmektedir. Bulunduğunuz bölgeye teslimat isteyebilir, fabrikamızdan teslim alabilir ya da montajını gerçekleştirmemizi isteyebilirsiniz. İstanbul bölgesinde panel çit olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucu aldığımız yoğun talep, sizlere daha hızlı teslimat yapmamızı sağlıyor. Her hizmetimizde sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İstanbul’da bulunan spor alanları, park, bahçe, hayvan evleri alanları, hastane, okul ve daha birçok alanda panel çit siparişlerimizi özveriyle sizlere teslim ediyoruz. Ürünlerinizin zarar görmeden montajını yaparak uzun sürede kullanmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimizi garanti kapsamında sunuyoruz. Malzeme niteliğine göre sağlam, yüksek direnç ve mukavemet ile çitlerin zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Ahşap çit Ar-Ge çalışmalarımız henüz tamamlanmadan yoğun talep almaktayız. Ahşap çit birçok alana doğal bir görünüm sunacak.

Bursa Panel Çit Sipariş Gönderimi

Bursa panel çit konusunda yoğun talep gördüğümüz şehirler arasındadır. Birçok il de olduğu gibi Bursa geneli taleplerinizde müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek gerekli bilgiyi almanız mümkündür. Sanayi ve fabrika alanlarında kullanılabilen panel çit modellerimiz, Bursa restoran ve cafelerde çim çit olarak tercih edilmektedir. Düzenli şehirleşme, kentleşme gibi terimlerin hayata geçmesi adına düzenli projelerin uygulanması önemlidir. Çevre düzenlemesinde karışıklık olmamalıdır. Her iş yeri, konut ve alan sınırları çizilmelidir. Alandaki güvenlik toplum güvenliği sağlar, bu nedenle öncelikle bireysel alanınızı korumanız önceliğiniz olmalıdır.

Adana Panel Çit Sipariş Gönderimi

Panel çit modellerimiz Türkiye genelinde olduğu gibi Adana bölgesinde de talep görmektedir. Hastanelerin alanını sınırlandırmak ve geçiş yolları oluşturmak adına panel çit tercih edilmektedir. Hastanelerde hijyen sağlanması adına çevre düzenine önem verilir. Birçok hastane peyzaj çalışması yaptırmaktadır. Bu nedenle kullanılan panel çitlerimiz ile mimarlık alanına da hizmet vermekteyiz. Adana’da yapılan peyzaj düzenlemelerinde kullandığımız panel çit, askeri alanlarda kullandığımız jiletli tel çit ve çim çit modellerimizin siparişleri için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Sizlere sunacağımız fiyatlar her zaman bütçenize uygun olarak belirlenir.

Gaziantep Panel Çit Sipariş Gönderimi

Siparişlerin belirli aşamalarda teslimi gerçekleşir. Verdiğiniz siparişler öncelikle teyit edilir. Almış olduğunuz ölçüleri tekrar belirlenir. Siparişlerinizi bizim uygulamamız halinde ise ölçüler tarafımızdan alınır. Siparişinizi vermeniz halinde üretim tüm hızıyla başlar. Panel çit modellerinden seçtiğiniz ürünümüzün imalat aşaması, test ve kontrolleri biter ve tarafınıza teslimat gerçekleşir. Teslimatınızı dilediğiniz noktaya talep edebilirsiniz.

Montaj ekibimiz tarafından uygulama en iyi şartlarda yapılır. Teslimat sonrası panel çit ürününüz ile kendi alanınızın sınırlarını çizmiş olursunuz. Gaziantep, bahçeli konutların olduğu ve birçok tarım arazisinin yer aldığı alanlar arasındadır. Panel çitler ile çevrelenen alanlarda dilediğiniz kullanımı güvenle yapıyorsunuz.