İZOBARRIER® Mobil Çit Sistemi

Bu ürünün teknik özellikleri:

Yükseklik: 0.50cm / 0.75cm / 100cm / 1.20cm / 1.50cm /200cm
Uzunluk: 200cm
Göz Aralığı: 5cm x 15cm
Kalınlık: Ø 4mm / 4.30mm / 4.50mm / 5mm
Boya: Galvaniz üzerine polyester fırın boyalı

Kullanım alanları:
Ev etrafına, site çevresine, askeri bölgeler, inşaat alanları, bahçelere, parklara, okullara, anaokullarına, süpermarketlere vb.

Renk Kodları:

Mobil çit sistemleri, şantiye etrafı gibi çevrelenmesi gereken yerlerde kullanılabileceği gibi; tarla, bahçe, villa gibi alanların çevrelenmesi için de seperatör görevi görerek kullanılabilir.

Bu ürünlerin montajı oldukça kolaydır ve gün içinde gerçekleşir mobil çit sistemleri duvar üzerine kolayca monte edilebilir mobil çit sistemleri bir kere monte edildikten sonra uzun yıllar zarar görmeden gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir mobil çit sistemleri kolayca monte edilebildikleri gibi aynı kolaylıkta takıldığı yerden de çıkarılabilmektedirler.

mobile-izofence
mobile-izofence-koruma
mobile-fence-1

Mobil çit sistemi montajı oldukça kolay gerçekleşmektedir. Bu çit sisteminin uygulanabilmesi için öncelikle mobil çit sistemi uygulanacak alanda çevrelenmiş bir duvar bulunması gerekmektedir. Mobil çit sistemi bu duvarın üzerine kurulacaktır. Ölçü ve oranına karar verilmiş mobil çit panelleri uygulanacak duvarın yanına getirilir. Daha sonra mobil çit sisteminin kolaylıkla uygulanmasını sağlayan montaj elemanları ile çit panelleri duvar üzerine tutturulur. Çit sisteminin sabitlenmesi gerçekleştirildikten sonra Mobil çit panel uygulaması tamamlanmış olur. Mobil çit panelinin uygulaması oldukça kolay olduğu gibi kişi çevrelediği alanı çevrelemekten vazgeçer ise, mobil çit panellerini yerinden sökmek istediğinde, de monte de en az montaj kadar kolay gerçekleşebilmektedir.

Montaj yapılan montaj elemanları sökülerek mobil çit panelleri tutturulduğu duvardan çıkarılır. Böylece mobil çit panelinin de monte işlemi tamamlanmış olur. Firmamız bu kullanışlı ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek mobil çit sistemi panel uygulaması hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Alanında Öncü firmamız mobil çit sistemi panel uygulamasını en doğru ve en sağlıklı şekilde gerçekleştirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak  için bizimle iletişime geçiniz.

İZOBARRIER® Mobil çit sistemleri, ölçü ve ebat olarak belli standartlara sahip olsa da aslında kişiye özel olarak üretilmektedir. Kişi mobil çit sisteminin uygulamasını gerçekleştirmeye karar verdiğinde firmamızla iletişime geçerek hangi boyda, hangi tel kalınlığında, hangi tel aralığı sıklığında bir çit sistemi paneli tercih ettiğine karar vermelidir. Kişi dilerse daha sonra firmamız yetkilileri, kişi için kullanacağı işleve göre en uygun panel ebat ve ölçüleri konusunda kişiyi bilgilendirebilmektedir. Bu ölçü ve ebatları karar verildikten sonra kaç metrekarelik bir alanı kişinin çevrelemek istediği de konuşularak belli bir fiyat ortaya çıkarılacaktır. Fakat bu fiyat her gün güncellenmektedir. Mobil çit fiyatları döviz kuruna bağlı olduğu için bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.

Mobil çit sistemleri, özellikle sanayi bölgelerinde sıkça tercih edilmektedir.  Sanayi bölgelerinde kullanılan mobil çit sistemleri, ayrılması istenilen bölgeleri birbirinden ayırmakta, böylece sanayi bölgelerinde işleyen bir mekanizma oluşmasını sağlamaktadır.

Kişi müstakil alanında, kullandığı bahçeyi belli işlevler için ayrılmak istediğinde İZOBARRIER® mobil çit sistemlerinden yararlanabilmektedir.  Örneğin bahçesinde tavuk besleyecek ise seçtiği mobil çit sistemi ile tavukların bulunduğu alanı bahçesinden ayırarak tavuklara işlevsel bir mekan sunmaktadır.  Bunun gibi, kişi bahçesinde eğer kedi veya köpek bekliyorsa yine bu kedi veya köpeğin kulübesini mobil çit sistemi kullanarak bahçeden ayırabilmektedir.

Mobil çit sistemleri, kişiye özel üretim kolaylığı sağlamaktadır. Kişinin tercihlerine göre istenilen boylarda üretimi gerçekleşmektedir. Mobil çift paneli standart olarak iki buçuk metre genişliğindedir. Fakat istenilen boy ebatlarında ürün bulunmaktadır. Ürünün boy ebatları 50 santim den başlayarak 2 metreye kadar çıkmaktadır. Kişi kendi İhtiyaç ve isteklerine göre bu mobil çit sistemlerinden birini tercih ederek uygulanmasının gerçekleştirilmesine talep edebilmektedir.