PVC Şerit Çit

Günümüzde teknolojinin getirdiği yeniliklerle beraber bahçe çitleri dünyasında adından uzun süre konuşturacak farklı bir ürü ile karşı karşıyayız.

Çim Çit’in modası bir nevi geri planda kalacak gibi gözüküyor. Yeni trend olan ve yeni yeni görmeye başladığımız ürün Panel Çit PVC Şerit ile klasik panel çitlerin görünümünü baştan aşağıya değiştirecek.

Panel Çit PVC Şerid farklı ebatlarda ve değişik desenlerde isteğinize karşılık verecek yeni bir ürün. Alt kısımda yer alan görselleri inceleyerek daha fazla detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bahçesinde eski tip klasik panel çitlerden sıkılan veya çevredeki gözlerden sakınmak isteyen kimseler için ideal bir ürün. Çim Çit ürünün yerine kullanılması planlanan en azından fiyat olarak çimenli çit ürününden biraz daha ekonomik olan panel çit  çit şerit,  ve pvc panel çit şeridi, önümüzdeki günlerde adından oldukça fazla söz ettirecek gibi.

Firmamız yenilikleri takip ediyor fakat şuan bu ürünün satışı veya uygulaması firmamız tarafından yapılmamaktadır. Elbette ilerleyen süreçlerde bu fikrimiz değişebilir. Fakat şuan için pek mümkün gözükmese de fiyatı yeni bir ürün olması sebebi ile yüksek.

Eğer panel çit şerit fiyatı düşer ve makul bir pvc çit şeridi satılabilecek düzeye inerse fiyatı o zaman bizde satışını seve seve yapabiliriz.

Comments are closed.