İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe Jiletli Tel 

Günlük hayatta kullandığımız bazı yerleri koruma altına almak gerekebilir. İç ve dış mekânlarda bir çok kullanılan koruma sistemi vardır. Koruma sistemleri ülkemizde kullanılmaktadır. Özellikle dış mekân korumalarından yeni sistemler üretiliyor. Bu korumalar arasında yüksek düzeyde koruma içeren bir kaç adet koruma sistemi var. Jiletli tel yüksek koruma gerektiren her yeri güvenle koruyan bir güvenlik sistemidir. Ülkemizde ve tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Jiletli tel sistemleri yüksek güvenlik içerdiği için dış mekânlarda en iyi güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Güven duyarak kullanabilirsiniz.

Jiletli Tel Sistemleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar

Jiletli teller yüksek koruma sağladığı için güvenlik açısından en iyi korunma yöntemlerinden bir tanesidir. Üzerinde bulunan jiletler sayesinde suç girişimlerinde caydırıcı özelliği vardır. Korkutucu bir görüntüsü olduğu için herhangi bir suç girişiminde suçluyu kaydıracak yapıdadır. Bu yüzden güvenlik sistemleri açısından ülkemizdeki yeri çok büyüktür. Jiletli teller güvenlik gerektiren her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Güvenlik açısından son derece avantajlıdır.

Jiletli Tellerin Özellikleri

Jiletli teller birçok özelliği kendisinde bulunduruyor. Paslanmaz çelikten yapıldığı için insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Çelikten üretildiği için son derece kalitelidir. Uzun yıllar planlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Malzemeleri sağlam yapıdadır. Yağmurda veya su gibi maddelerin teması halinde paslanma yapmayan özelliktedir. Jiletli tel sistemi yeni yaptırmaya karar verdiğinizde anda Sancaktepe jiletli tel firmamızdan destek alabilirsiniz. Sizler için en kaliteli hizmeti vermeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Jiletli Tellerin Fiyatları

Jiletli tel fiyatları hakkında net bir bilgi vermemiz doğru değildir. Çünkü seçilmiş olan dikenli telin modelleri fiyatları değiştirebilir. Jiletli tel uygulanacağı bahçe veya arazinin boyutuna göre fiyatlarında değişiklik meydana getirir. Jiletli tellerin fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi ile alakalı olarak da her zaman değişiklik gösterir. Sancaktepe jiletli tel firmamızda sunmuş olduğumuz hizmetler gayet uygundur. Firmamızdan uygun fiyatlı ve kaliteli jiletli tel hizmetini satın alabilirsiniz. Sizler için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Firmalar Arasında En İyisi Biziz

Sancaktepe jiletli tel firması, bölgede bulunan firmalar arasında en güvenli ve kaliteli profesyonel hizmet sunan firmadır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu muz ekipmanlar ve çalışma arkadaşlarımız ile en güzel jiletli tel hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Birbirinden çeşitli jiletli teller firmamız bünyesinde mevcuttur. Sizler de herhangi bir mekânı koruma altına almak istediğiniz zaman firmamız ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Biz Sancaktepe jiletli tel firması, sizler için her zaman en iyisini sunmak için çabalayan bir firmayız. Her türlü zemine ve mekâna jiletli tel uygulamasını kaliteli ekip arkadaşlarımız ile yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız jiletli tel sistemi uygulama konusunda son derece uzmandır. Gönül rahatlığı ile firmamıza güvenebilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sancaktepe , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.