Spor sahaları konusunda fiyatlandırmalara 2’ye ayrılmaktadır. Galvaniz boru profiller veya siyah profil üzeri plastik sürme boya veya püskürtme şekliyle fırın boya olarak uygulama yapılabilmektedir. Fiyat m2 00 tl’dir.  Güncel spor sahaları hakkında fiyat bilgisi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Not: bu uygulama İstanbul içi montaj yapılmaktadır. İl dışı proje bazlı olup projeye göre fiyat verilecektir.

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Fiyatlar İstanbul içi geçerlidir.

Açık Halı Saha

Dekoratif ve güvenlik amaçlı olarak çit sistemleri, tel örgüler, dikenli ya da dikensiz sistemler, panel kapılar ve diğer bu tarzda ürünler kullanılır. Genel olarak bunlara çevreleme sistemleri denmektedir. Uygulandığı alanın özelleştirilmesine, güvenliğine, görünüşüne katkı sağlayan bu sistemler çok sık kullanılırlar.

Açık halı saha sahipleri tarafından bu ürünler arasında tel sistemler çok fazla kullanılmaktadır. Neredeyse bütün açık halı sahaların etrafının tel örgüler ile çevrili olduğu görülür. Firmamız aracılığıyla hemen halı sahanıza bir tel örgü sistemi uygulayabilirsiniz. Firmamız açık halı sahalarınız için her türlü tel ve kapı işlemlerini yapmaktadır. Birbirinden kaliteli tel örgülerimizle sahanızın etrafını kapatabilir ve böylece dış etkenlere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Ayrıca estetik açıdan da iyi bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kapı sistemlerimiz ile de kullanışlı bir giriş alanı sahibi olursunuz.

Her Açık Halı Sahanın İhtiyacı

Firmamız açık halı sahalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü tel ve kapı işi ile ilgili hizmet veriyor. Gerek üretim aşamasında gerekse uygulama ve montaj aşamasında işinde tecrübeli ve profesyonel kişiler ile hizmet sunarak en kaliteli tel örgü sistemini ve kapıyı sizlere sunmaya çalışırız. Dayanıklı ürünlerimiz uzun süre kullanılabilecek şekilde yapılmıştır. Bu sayede hizmetimizden bir kere yararlanmanız durumunda uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir açık halı saha sahibi olabilirsiniz. Birbirinden farklı kapı modellerinden de istediğinizi seçebilirsiniz. Sürgülü panel, katlanır panel, servis panel kapı gibi modellerden birinin sahanıza yapılan tel örgüye göre uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Görsel Açından Etkisi

Sahalarınızın etrafını çevreleyen tel sistemimiz ile hem dış etkenleri engelleyebilir hem de şık bir görüntü ortaya koyabilirsiniz. Topun dışarı kaçmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca açık halı saha kapısı için de sağlam bir ürün tercih edebilirsiniz. Halı sahanın üst tarafı da dilerseniz tel örgülerimiz ile kapatılabilmektedir. Özellikle açık halı sahalar konusunda oldukça fazlaca tercih edilir. Uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir tel örgü ve kapıya sahip olurken aynı zamanda şık bir görüntü de ortaya koymak isterseniz hemen firmamızı arayın.