Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Bahçe Çiti

Bahçeler, parklar, çocuk oyun parkları, fabrika sınırları gibi alanların etrafını çevrelemeye yarayan bahçe çitleri hem dekoratif hem de güvenlik amacı ile kullanılan ürünlerdir. Kullanım amacına bağlı olarak bahçe çitlerinin üretildiği malzeme de değişiklik gösterir. Bu nedenle birden fazla bahçe çiti sisteminin mevcut olduğu rahatlıkla söylenebilir. Ümraniye bahçe çiti firması olarak bizler de her türlü ihtiyaca karşılık verebilecek bahçe çiti sistemleri üzerinde çalışmaktayız. Firmamızdan temin edeceğiniz ürünler ile dilerseniz bahçelerinize hoş bir görünün katabilir, dilerseniz bahçe çevrenizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Bahçe çitlerinin kurulumunun yapılacağı alana göre çit seçimi ve montajı yapılır. Bahçe çit sistemlerinin en büyük avantajı dekoratif ve modern görünümü aynı anda sunmalarıdır.

Bahçe Çitleri Nerelerde Kullanılır?

Bahçe çitleri için net bir kullanım sınırlaması yapmak mümkün değildir. Villa, ev gibi alanlarda daha dekoratif bir görüntü oluşturması için alçak bahçe çitleri tercih edilebilir. Bunun dışında eğer korunması gereken bir alan varsa yüksek çitler de kullanıma son derece uygundur. İş yerlerinin bahçeleri, fabrika alanlarının çevresi, resmi kurumların sınırlandırılması, tarlaların korunması, hayvan beslenen bölgelerin dış tehditlere kapatılması gibi durumlarda da bahçe çiti uygulaması yapılabilir. Eğer estetik bir görünüm isteniyorsa renkleri doğaya uygun bahçe çitleri tercih edilebilir. Yine okul, kreş gibi iç mekânda bulunanların korunması gereken alanlarda tel sistem bahçe çitleri tercih edilir. Ümraniye bahçe çiti ile bütün bu uygulamaları rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Bahçe Çit Fiyatları

Bahçe çiti fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çitler farklı malzemelerden üretirler. Malzemesi ne olursa olsun bütün çitler hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Uygulama ise seçilen çit malzemesine göre yapılır. Uygulama sonrası kurulumu yapılan çitler ise uzun yıllar boyunca bulundukları alamda sağlamlıklarını korurlar. Genel olarak bakıldığında çit fiyatlarını etkileyen ögeler arasında çitin malzemesi, kullanılacak miktar ve içinde montaj olup olmadığı söylenebilir. Bütün bu kalemler bir alana uygulanacak çitin toplam maliyetini belirler. Bahçe çiti uygulaması içinde ekstra kalemlerin olması da maliyeti değiştirebilir. Örneğin çit üzerine konulması istenilen bir başka sistem fiyatı doğrudan etkiler.

Bahçe Çiti Satış ve Uygulama

Ümraniye bahçe çiti satış ve uygulama işlemleri için firmamız sizlere destek olmaktan mutlu olacaktır. Kaliteli ürün ve güvenilir hizmet anlayışını belirleyen kuruluşumuz dilediğiniz ürünü dilediğiniz şekilde sizlere teslim edecektir. Kurulum tarafınızdan yapılmayacaksa firma olarak bu işlemi de üstleniriz. Bahçe çitlerinin montajı sırasında ne kadar özen gösterilirse görüntü de o denli hoş olacaktır. Aynı zamanda bahçe çitinin malzemesi ne kadar dayanıklı olursa ilerleyen zamanlarda ekstra maliyet çıkartma riski de düşecektir. Bahçe çiti ihtiyaçlarınızda tek yapmanız gereken bizi aramak ve dilediğiniz ebatlarda sipariş vermektir. Bundan sonrasında firmamızın tecrübesine güvenebilir ve çitlerinizin montaj aşamasının tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Ümraniye Bahçe Çiti

Ümraniye Bahçe Çit Teli

Ümraniye Bahçe Tel Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÜmraniye Bahçe Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Ümraniye de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Ümraniye çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ümraniye , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.