ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar Dikenli Tel

Bazı alanlarda sınırlama yapmak için sadece çit sistemleri yetmez. Güvenliği artırmak adına dikenli tel kullanımı yaygın bir biçimdir ve çok uzun yıllardır tercih edilen bir sistemdir. Dikenli teller temelinde bir kabloyu anımsatır. Uzun bir tel üzerinde dikenimsi yapıların olduğu tellere dikenli tel adı verilir. Bu tellerin hem caydırıcılığı hem de koruma kapasiteleri daha yüksektir. Kullanım alanı ise oldukça geniştir. Dayanıklı bir malzeme olan dikenli tellerin kesilmesi de çok zordur. Üsküdar dikenli tel firması olarak en sağlam ve dayanıklı tellerin üretimini yaparız. Yanmaz, aşınmaz, paslanmaya karşı olan dikenli teller ile dilediğiniz alanı dışarından gelen tehlikelerden koruyabilirsiniz.

Dikenli Telin Kullanımı

Dikenli tel uygulaması alan belirleme ve belirlenen alanı dışarıdan gelen tehditlerden koruma amaçlı yapılır. Fabrika, okul, tarla, hayvan barınağı gibi alanlarda bahçenin çevresine çekilen dikenli teller hem başka hayvanların hem de insanların içeri girmesine engel olur. Dikenli telin caydırıcı bir etkisi vardır. Dikenli teller çekilen çitin yüksekliğine bakılmaksızın her alana uygulanabilir. Eğer bir tarla kenarına tel çekilecekse çoğunlukla zeminden başlayarak dikenli tel uygulanır. Ancak insanların yoğun olarak yaşadığı bir bölgeye dikenli tel yapılacaksa genellikle çit üzerine tel yapımı tercih edilir. Dikenli teller herhangi bir canlı onlara değdiği zaman hasar yaratır. Tel uygulamasında uygulama yapılacak alandaki canlı popülâsyonunun önemi büyüktür. Üsküdar dikenli tel uygulamasında da bu unsur göz önünde bulundurulur.

Üsküdar Dikenli Tel Fiyatları

Dikenli tel almadan önce fiyat araştırması yapmak isteyenler fiyat konusunda farklı aralıklar ile karşılaşabilirler. Fiyatların belirlenmesinde telin uzunluğundan imalat sırasında kullanılan malzemelerin kalitesine kadar birden fazla unsur göz önünde bulundurulur. Malzeme kalitesi arttıkça fiyat da o oranda artacaktır. Ancak burada önemli olan telin kurulumundan sonra kısa sürede tahrip olmamasıdır. Dikenli tel satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta telin dayanıklılığı olmalıdır. Tel dış mekânlarda kullanılacağı için hava şartlarına mukavemeti yüksek malzemelerden yapılmalıdır. Aksi halde kısa sürede paslanma ve çürüme sorunu ortaya çıkacaktır ve bu durumda ekstra maliyete neden olacaktır.

Üsküdar Dikenli Tel Uygulaması

Üsküdar dikenli tel firmaları arasında kendisini kanıtlamış bir kimliğe sahip olan firmamız hava koşullarına ve darbelere dayanıklı teller imal eder. Dikenli telleri doğrudan bütün alana sınırlama malzemesi olarak uygulayabileceğiniz gibi çitlerinizin en üst kısmında belirli bir bölümde de uygulama yapabilirsiniz. Her iki durumda da dikenli tel aynı korumayı gösterecektir. Dikenli tel ihtiyaçlarınız için firmamız için iletişime geçebilir, dilediğiniz ebatlarda tel siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz sonrasında telin uygulaması da tarafımızdan yapılacaktır. Dikenli tel siparişi verdiğiniz andan itibaren teller çok kısa bir süre sonra kurulur ve dış mekân çalışması tamamlanmış olur. Kurulum aşamasından önce net bir ölçü alınarak montaj sırasında sorun yaşanmasının önüne geçilir.

 

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Üsküdar , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr

Comments are closed.